Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

REKORDOWY ROK BIELAWSKIEGO KINA

W 2013 r. została oddana do użytku pierwsza w Bielawie sala kinowa, wyposażona w nowoczesny projektor, dający możliwość emisji filmów wykonanych w technologii 3D oraz dźwięku w systemie przestrzennym - Dolby Surround. Mieści się ona w Dolnośląskim Inkubatorze Art-Przedsiębiorczości (ul. Piastowska 19 A) i może pomieścić max. 80 widzów.
REKORDOWY ROK BIELAWSKIEGO KINA

Następnie, w 2015 r., w budynku Teatru Robotniczego (II etap Dolnośląskiego Inkubatora Art-Przedsiębiorczości), powstała kolejna sala kinowa "uzbrojona" w najnowocześniejszy sprzęt audio-wizualny. Zamontowano w niej aż 287 foteli.

Dzięki doskonałej ofercie, bielawskie kino, prowadzone przez Miejski Ośrodek Kultury i Sztuki, notuje stały wzrost liczby klientów. W roku w 2019 r. świątynię X Muzy odwiedziło aż 13.349 kinomanów. W efekcie przychody ze sprzedaży biletów osiągnęły poziom 199.437 zł, a wpływy z emisji reklam wyniosły 23.170 zł.

Od stycznia 2020 r. regularne pokazy filmów odbywają się już nie tylko w dni weekendowe, ale także w poniedziałki i wtorki. Oferta ta została bardzo dobrze przyjęta przez bielawian.

Dlatego też od marca br. kino MOKiS jeszcze bardziej rozszerzy swoją działalność. Ta placówka kultury funkcjonować będzie 6 dni w tygodniu (bez śród - nie mylić ze śrutem ?) w godzinach 10.00 - 22.00. Każdego dnia emitowanych będzie co najmniej 6 różnych filmów, a repertuar tygodniowy obejmie minimum 10 tytułów.

Ponadto w kasie biletowej pojawią się drobne przekąski (paluszki, orzeszki, popcorn itp.) oraz napoje (w butelkach i puszkach).

Czy tak rozbudowana oferta pozwoli na ustanowienie kolejnych kinowych rekordów przekonamy się już za niespełna rok.Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Jeba..CC cie kurw...OTreść komentarza: Tak Tak Ten zawsze co się uważał za chu.j wie kogo ale był wielkim frajeremData dodania komentarza: 08.08.2022, 17:14Źródło komentarza: Śmierć mężczyzny w BielawieAutor komentarza: TESTOSTERONTreść komentarza: Tak prawda ojczym też szczoch z pod kaprysa.Siostrs też dziwk...aData dodania komentarza: 08.08.2022, 17:12Źródło komentarza: Śmierć mężczyzny w BielawieAutor komentarza: MasakraTreść komentarza: Bartek ?Data dodania komentarza: 08.08.2022, 17:11Źródło komentarza: Śmierć mężczyzny w BielawieAutor komentarza: Całą Bielawa traktował cie jak szczuraTreść komentarza: Gajdow....ski Stara.ku.rwa.sie.powiesi frajer z więzienie i z wościData dodania komentarza: 08.08.2022, 16:08Źródło komentarza: Śmierć mężczyzny w BielawieAutor komentarza: XxxxTreść komentarza: Bielawska patologiaData dodania komentarza: 08.08.2022, 14:22Źródło komentarza: Śmierć mężczyzny w BielawieAutor komentarza: OkejTreść komentarza: Po pierwsze inwestorem musi być samorząd, a po drugie lokalizacja musi ulec zmianie. Absolutnie nie w tym miejscu. A jest naprawdę dużo możliwości. Co stoi na przeszkodzie, aby inwestorem był ZGPD-7? Po to powstał. Niech zbuduje instalacje w oddaleniu od zabudowy mieszkaniowej i po problemie.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 10:50Źródło komentarza: Zapraszamy na kolejne spotkanie informacyjne dotyczące planowanej inwestycji „Budowy instalacji do energetycznego spalania RDF na terenie Ekologicznego Centrum Odzysku w Bielawie”
Reklama