Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

SUKCESY BIELAWIANEK NA MISTRZOSTWACH DOLNEGO ŚLĄSKA

Halowe Mistrzostwa Dolnego Śląska odbyły się 19 stycznia, w czeskim Jabloncu na Nisou. W zawodach wystąpiły również zawodniczki klubu Muflon Bielawa. Karolina Przęzak zdecydowanie wygrała bieg na 1000 m i zdobyła tytuł mistrzowski nie dając szans rywalkom. Jej czas 3:12,60 jest jej nowym rekordem życiowym na hali. Swoje rekordy życiowe poprawiła również Julia Kruk w biegach na 60 m i 300 m oraz Iga Modrzewska na 60 m i 60 m ppł. Bardzo udany debiut na zawodach zanotowała Natalia Mucha, która wystartowała na 60 m i 300 m.
SUKCESY BIELAWIANEK NA MISTRZOSTWACH DOLNEGO ŚLĄSKA

Na zawodach Bielawa reprezentowana była również przez byłą już zawodniczkę Muflona Bielawa, Martynę Tylak. Trenująca obecnie we wrocławskim klubie MOS Wrocław, zdobyła brązowy medal w biegu na 60 m ppł. W biegu tym ustanowiła swój PB – 9,10. Udany występ Martyna Tylak zaliczyła również w biegu na 60 m. Nowy rekord życiowy w eliminacjach, dał jej awans do finału, w którym ponownie poprawiła PB – 8,07 i zajęła 6 miejsce.

 

Starty w zawodach oraz działalność klubu Muflon Bielawa wspomaga Urząd Miasta Bielawa, OSiR Bielawa oraz sponsorzy: Bank Spółdzielczy w Dzierżoniowie, Boxmet Medical, ZPM Jerzy Gwrycki.Oceń

Reklama
Reklama