Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

MIKOŁAJKOWE ZMAGANIA ZAPAŚNICZE W BIELAWIE

W czwartek 5 grudnia w hali Szkoły Podstawowej nr 10 z oddziałami sportowymi w Bielawie odbył się Powiatowy Turniej w Mocowaniu Zapaśniczym i zapasach dla dzieci i młodzieży.
MIKOŁAJKOWE ZMAGANIA ZAPAŚNICZE W BIELAWIE

W zawodach uczestniczyło 42 młodych adeptów, nad którymi czuwali sędziowie w składzie: Roksana Łosyk, Natalia Kołosz, Patrycja Smaczyńska, Norbert Warchoł.

            Zmagania nadzorował prezes klubu UKS IRION BULLS Bielawa Stanisław Warchoł.

Wyniki:

Dziewczynki -

Grupa I: 1 miejsce Olivia Deluga, 2 miejsce Zuzanna Pokorska, 3 miejsce Nikola Krajewska oraz Joanna Kaczyńska

Grupa II : 1 miejsce Zuzanna Fabiańska, 2 miejsce Antonina Orłowska, 3 miejsce Zuzia Nieśpiałkowska

Grupa III : 1 miejsce Julia Nieśpiałkowska, 2 miejsce Wanesa Międła 3 miejsce Julia Kuter

Grupa IV : 1 miejsce Zosia Malczewska, 2 miejsce Ula Madej, 3 miejsce Oliwia Międła oraz Natalia Giera

Grupa V 1 miejsce Joanna Nowak, 2 miejsce Wiktoria Tokarczyk

Grupa VI1 miejsce Nikola Kucyk, 2 miejsce Paulina Sieradzka

Grupa VII 1 miejsce Klaudia Kutyba, 2 miejsce Aleksandra Masalska

Chłopcy -

Grupa I : 1 miejsce Miłosz Łubas, 2 miejsce Bartosz Gil,  3 miejsce Borys Rudzki, Bartosz Głuszek

Grupa II: 1 miejsce  Alan Podleśny, 2 miejsce Paweł Policzkiewicz, 3 miejsce Piotr Kiś, Kacper Jachn

Grupa III : 1 miejsce Kacper Jokiel, 2 miejsce Jakub Sikorski,

Grupa IV : 1 miejsce Marcel Mesek, 2 miejsce Filip Markiel, 3 miejsce Julian Śliwiński

Grupa V : 1 miejsce Kuba Kutnik, 2 miejsce Mateusz Głuszek, 3 miejsca Błażej Wilk oraz Cyryl Fajdek

Grupa VI : 1 miejsce Karol Kurbiel, 2 miejsce Michał Łakomski, 3 miejsce Tymoteusz Wondraszek

Grupa VII – 1 miejsce Marcin Strzemieczny, 2 miejsce Oskar Janeczek

            Medale wręczał Prezes klubu UKS IRON BULLS Bielawa Pan Stanisław Warchoł. Wielkie podziękowania dla Dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bielawie Pana Marcina Samula, który ufundował medale dla uczestników zawodów.

            Zdjęcia dzięki uprzejmości Pana Mariusza TyrchyOceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: ObserwatorTreść komentarza: Gdzie Ci "mężczyźni" ? nie podjęli rękawicy ? bali się rozmowy face to face, zza komputerów to odważni , a na ulicy blady strach . "Mazurkiewicz" największy kozak :))Data dodania komentarza: 19.08.2022, 15:13Źródło komentarza: Lądek-Zdrój: Grupa organizująca referendum, nie przyszła na spotkanie z burmistrzemAutor komentarza: DriverTreść komentarza: Dalej niech jezdza grubo ponad sto, wyprzedzają na trzeciego... Napewno bedzie mniej wypadków.Data dodania komentarza: 18.08.2022, 08:20Źródło komentarza: Zderzenie czterech aut na "ósemce"Autor komentarza: Mam już dość Ukrainy w PolsceTreść komentarza: Można się fajnie bawić za cudze ? Pomagajcie dalej .Data dodania komentarza: 14.08.2022, 14:39Źródło komentarza: Wypadek pijanych obywateli UkrainyAutor komentarza: mbrallyTreść komentarza: Kamionki to myślą że Rajd Elmot, mają Focusa to myślą że mają WRC, są pijani i z Ukrainy to myślą że tu tak można. Oj nie Da!Data dodania komentarza: 14.08.2022, 14:30Źródło komentarza: Wypadek pijanych obywateli UkrainyAutor komentarza: mieszkaniecTreść komentarza: tak to jest jak można jeździć na dowód osobisty, bez znajomości przepisów......Data dodania komentarza: 14.08.2022, 09:43Źródło komentarza: Wypadek z udziałem skuteraAutor komentarza: też życzliwyTreść komentarza: jak będziemy ciągle ogrzewać coraz droższym węglem i gazem to kto wygra? ;)Data dodania komentarza: 13.08.2022, 14:55Źródło komentarza: Spotkanie radnych Bielawy w sprawie budowy instalacji odzysku energii w Bielawie
Reklama