Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

KOZŁOWSKA, ŁOSYK i KOŁOSZ NA PODIUM PUCHARU POLSKI JUNIOREK

W dniach 18-20 października w Siedlcach odbył się Puchar Polski Juniorek i Juniorów w zapasach. W rywalizacji uczestniczyło 150 zawodników z 31 klubów. W zawodach UKS IRON BULLS Bielawa reprezentowali Olimpia Łosyk, oraz Karolina Kozłowska, A MUKLS JUNIOR Dzierżoniów reprezentowała Natalia Kołosz 59kg. Znakomicie spisały się zawodniczki, które wywalczyły trzy medale. Srebrny w kat. 68 kg zdobyła Karolina Kozłowska natomiast 2 brązowe w kategorii 55 kg wywalczyła Olimpia Łosyk i w kategorii 59 kg Natalia Kołosz.
KOZŁOWSKA, ŁOSYK i KOŁOSZ NA PODIUM PUCHARU POLSKI JUNIOREK

Wyjazd współfinansowany ze środków UM Bielawa, UM Dzierzoniów oraz Dolnośląśkiej Federacji Sportu. Podziękowania dla sponsorów – Domino Polska, Rem-sen materace, Edildomus Italia, Festa Sport, Fix Catering Dietetyczny


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Reklama