W poniedziałek 30 września w sali kinowej Miejskiego Ośrodka Kultury i Sztuki w Bielawie odbyła się inauguracja roku akademickiego 2019/2020 Bielawskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Oczywiście uczestniczyli w niej także przedstawiciele bielawskiego samorządu – burmistrz Andrzej Hordyj oraz zastępca Aleksander Siódmak.
01.10.2019 14:26
(aktualizacja 04.08.2023 08:14)
Zgromadzonych gości przywitała prezes Bielawskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku Danuta Szeremeta. Następnie, burmistrz Andrzej Hordyj dokonał uroczystego wręczenia indeksów dla nowych studentów BUTW, życząc tym samym udanego roku akademickiego. Seniorzy mieli tego dnia także możliwość wysłuchania wykładu prof. Przemysława Bąbolewskiego z Uniwersytetu Przyrodniczego. Spotkanie inauguracyjne uatrakcyjniły występy bielawskiej młodzieży.
Podziel się
Oceń
Napisz komentarz
Komentarze
Aktualnie nie ma żadnych komentarzy. Bądź pierwszy, dodaj swój komentarz.
Napisz komentarz
Komentarze