To już kolejna z imprez kulturalnych organizowanych przez bielawski MOKiS i Klub „Liryka”. Tym razem w niedzielne popołudnie, 1 września w centrum Parku Miejskiego zgromadzona publiczność mogła posłuchać wielu utworów w wersjach jazzowych w wykonaniu A.M.A. Trio z Jeleniej Góry.
02.09.2019 15:49
(aktualizacja 10.08.2023 01:45)
Podziel się
Oceń
Napisz komentarz
Komentarze
Aktualnie nie ma żadnych komentarzy. Bądź pierwszy, dodaj swój komentarz.
Napisz komentarz
Komentarze