W poniedziałek 8 lipca członkowie Rady Nadzorczej Spółdzielni Mieszkaniowej w Dzierżoniowie wizytowali budowę nowego budynku w zasobach spółdzielczych. Dzięki sprzyjającym warunkom atmosferycznym wszystko idzie z godnie z planem i już w przyszłym roku nowi lokatorzy będą się mogli się cieszyć z nowoczesnych mieszkań.
08.07.2019 18:40
(aktualizacja 12.08.2023 04:38)
Podziel się
Oceń
Napisz komentarz
Komentarze
obserwujący dzierżoniowianim
08.07.2019 21:14
Fajnie, że ten budynek tak sprawnie pnie się do góry, a za chwilę jeszcze drugi zaczynają. Tak trzymać dalej.
Napisz komentarz
Komentarze