Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

UDANE ZAKOŃCZENIE SEZONU

W dniach 5-7 grudzień w Czarnym Borze odbył się 9 Międzynarodowy Turniej Zapaśniczy Czarny Bór OPEN 2014. W zawodach udział wzięło ponad 200 zawodniczek z 14-tu państw oraz całej Polski.
UDANE ZAKOŃCZENIE SEZONU

W dniach 5-7 grudzień w Czarnym Borze odbył się 9 Międzynarodowy Turniej Zapaśniczy Czarny Bór OPEN 2014. W zawodach udział wzięło ponad 200 zawodniczek z 14-tu państw oraz całej Polski. Startowały reprezentacje i ekipy z Włoch, Węgier, Francji, Niemiec, Finlandii, Norwegii, Rosji, Białorusi, Litwy, Szwecji, Estonii, Czech, Słowacji.  W zmaganiach nie zabrakło zawodniczek z Pieszyc : Karina Ambroży 48 kg, Sylwia Martyka 57 kg, Natalia Kołosz 56 kg, Paulina Martyka 52 kg oraz  Marzena Martyka 60 kg.

Nasze zawodniczki wywalczyły dwa medale. W grupie młodziczek srebrny medal w  kat. 48kg  zdobyła Karina Ambroży, która przegrała w finale z Włoszką. Brązowy wywalczyła Sylwia Martyka kat. 57 kg, która przegrała tylko jedna walkę  z
Niemką.Cieszy fakt że nasze dziewczyny nie ustępują niczym zagranicznym zawodniczkom. Takie turnieje mają pokazać nie tylko poziom wyszkolenia polskich zawodniczek, ale porównanie go z poziomem reprezentacji zagranicznych. To był ostatni Turniej w tym roku na macie. Czas na krótki odpoczynek oraz podsumowanie sezonu 2014.  


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Mam już dość Ukrainy w PolsceTreść komentarza: Można się fajnie bawić za cudze ? Pomagajcie dalej .Data dodania komentarza: 14.08.2022, 14:39Źródło komentarza: Wypadek pijanych obywateli UkrainyAutor komentarza: mbrallyTreść komentarza: Kamionki to myślą że Rajd Elmot, mają Focusa to myślą że mają WRC, są pijani i z Ukrainy to myślą że tu tak można. Oj nie Da!Data dodania komentarza: 14.08.2022, 14:30Źródło komentarza: Wypadek pijanych obywateli UkrainyAutor komentarza: mieszkaniecTreść komentarza: tak to jest jak można jeździć na dowód osobisty, bez znajomości przepisów......Data dodania komentarza: 14.08.2022, 09:43Źródło komentarza: Wypadek z udziałem skuteraAutor komentarza: też życzliwyTreść komentarza: jak będziemy ciągle ogrzewać coraz droższym węglem i gazem to kto wygra? ;)Data dodania komentarza: 13.08.2022, 14:55Źródło komentarza: Spotkanie radnych Bielawy w sprawie budowy instalacji odzysku energii w BielawieAutor komentarza: Jan TermicznyTreść komentarza: 17.08.2022 godz. 17.00, 𝐁𝐢𝐞𝐥𝐚𝐰𝐬𝐤𝐢 𝐈𝐧𝐤𝐮𝐛𝐚𝐭𝐨𝐫 𝐏𝐫𝐳𝐞𝐝𝐬𝐢𝐞̨𝐛𝐢𝐨𝐫𝐜𝐳𝐨𝐬́𝐜𝐢, 𝐮𝐥. 𝐖𝐨𝐥𝐧𝐨𝐬́𝐜𝐢 𝟐𝟒, 𝐬𝐚𝐥𝐚 𝐤𝐨𝐧𝐟𝐞𝐫𝐞𝐧𝐜𝐲𝐣𝐧𝐚 𝟏.𝟐𝟎Data dodania komentarza: 12.08.2022, 14:13Źródło komentarza: Spotkanie radnych Bielawy w sprawie budowy instalacji odzysku energii w BielawieAutor komentarza: RealistaTreść komentarza: A dla czego musi? Dlaczego nie zabrała się za to sama? Dlaczego ZGPD-7 nie zbudował wcześniej zakładu zagospodarowania odpadów? Albo: nie umie, nie chce, albo nie miał pieniędzy? Czemu teraz miałby to robić? Dasz ogrodnikowi do naprawy komputer?Data dodania komentarza: 12.08.2022, 08:44Źródło komentarza: Zapraszamy na kolejne spotkanie informacyjne dotyczące planowanej inwestycji „Budowy instalacji do energetycznego spalania RDF na terenie Ekologicznego Centrum Odzysku w Bielawie”
Reklama