W poniedziałek 1 lipca w obecności zaproszonych gości uroczyście I symbolicznie rozpoczęto nową inwestycję mieszkaniową na terenie Spółdzielni Mieszkaniowej w Bielawie. Po 30 latach po raz pierwszy w Polsce wybudowane zostaną nowe mieszkania lokatorskie na osiedlu pod nazwą „Zielone Wzgórza”.
01.07.2019 15:11
(aktualizacja 21.08.2023 07:07)
Podziel się
Oceń
Napisz komentarz
Komentarze
Ja
20.05.2020 09:29
Te bloki nie mają żadnego uroku. Kto tam zechce mieszkać?
Xd
01.07.2019 22:00
2020? Ha ha.
bielawianin
01.07.2019 21:48
zielone sowie nawet podobnie a swoją drobą nie od takiego pijaru zaczyna sie budowe to prawie jak za komuny zyczymy powodzenia
Zdziwiony
01.07.2019 17:14
Taaa.. przy składaniu checi skorzystania z tego typu mieszkania cena +/- była okolo 3000 za m2. Ostatnio uroslo do 5000 za m2. Kto na to pojdzie jak za te pieniadze kupisz mieszkanie we Wroclawiu??
aaa
01.07.2019 17:26
za ile kupisz we Wrocławiu? Średnio to 7 tys za metr
Mały
02.07.2019 00:18
Dodaj wykończenie 60 m2 i wyjdzie 350-400 tys. Strasznie drogo
zainteresowany
02.07.2019 10:08
ty chyba przez matematykę kiblowałeś w gimnazjum ?
Gość
05.07.2019 14:24
Ceny mieszkań we Wrocławiu są za 7-8 tys za m2 wiec nie gadaj głupot ze za kwotę 5 tys kupisz mieszkanie we Wro. Radzę najpierw się zapoznać z rynkiem nieruchomości a później wyrażać konstruktywna krytykę. Nie wiem z reszta skąd masz takie informacje ze urosła cena do 5tys jak mowa była/jest o kwocie ok. 4tys za m2.
Napisz komentarz
Komentarze