Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

BIELAWA GOŚCIŁA NAJLEPSZYCH SUMITÓW W KRAJU

W dniach 14-15 czerwca w Bielawie odbyły się Mistrzostwa Polski Kadetów i Kadetek w Sumo. W zawodach rywalizowało 195 zawodniczek i zawodników z 30 klubów z Polski.
BIELAWA GOŚCIŁA NAJLEPSZYCH SUMITÓW W KRAJU

UKS IRON BULLS Bielawa w zawodach reprezentowali: Sofia Savina 55kg, Natalia Zając 65kg, Szymon Nóżka 75kg oraz Szymon Werner +95kg.

W ekipie gospodarzy najlepiej zaprezentował się Szymon Werner, który uległ w walce o brązowy medal i uplasował się na V pozycji. IX lokatę wywalczyła Natalia Zając. W walkach eliminacyjnych odpadli Sofia Savina oraz Szymon Nóżka.

Cieszymy się, że po raz pierwszy zagościła nowa dyscyplina do naszego miasta jaką jest sumo. Uczestnicy bardzo chwalili organizację zawodów i są dobrej myśli, że to nie ostatnie zawody tak wielkiej rangi w Bielawie – Norbert Warcho

Dzisiaj oczy całej środowiska sumo zwrócone zostały na Bielawę. Trenerzy kadr narodowych juniorów młodszych wytypowali po Mistrzostwach uczestników, którzy będą reprezentować Polskę podczas najważniejszych imprez w roku – Stanisław Warchoł.

Wielkie podziękowania dla Urzędu Miasta w Bielawie, Urzędu Marszałkowskiego, Starostwa Powiatowego, Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bielawie, którzy wsparli organizację zawodów. Podziękowania również dla sponsorów zawodów – E.C.O Drozdowski Pieszyce, Rem-sens materace Rafał Śliwiński, Roomster Polska, Festa Sport Dzierżoniów.

Zdjęcia dzięki uprzejmości Pana Mariusza TyrchyOceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Reklama