Zawodnicy z miejsc I-III w każdej konkurencji otrzymali pamiątkowe medale oraz drobne nagrody rzeczowe.
Bieg na 60 m / dziewczęta
Rocznik 2008 i młodsze
1. Zuzanna Nowacka – 9,81 s
2. Maja Szachniewicz – 9,97 s
3. Lena Kondej – 10,03 s
Rocznik 2007
1. Justyna Jabłecka – 8,86 s
2. Nikola Wilczewska – 9,34 s
3. Martyna Bałaga – 9,35 s
Rocznik 2006
1. Marika Maj – 8,94 s
2. Adrianna Kuś – 9,21 s
3. Wiktoria Wojtala – 9,60 s
Rocznik 2005
1. Antonina Zalewska – 9,48 s
Rocznik 2004
1. Wiktoria Wierzycka – 9,87 s
2. Julia Jeżowska – 10,43 s
Bieg na 60 m / chłopcy
Rocznik 2008 i młodsi
1. Jakub Skoczek – 9,00 s
2. Aleksander Bronowicki – 9,66 s
3. Łukasz Augustyn – 9,81 s
Rocznik 2007
1. Mateusz Kraus – 7,75 s
2. Jakub Szymczak – 8,16 s
3. Bronisław Jednoróg – 8,50 s
Rocznik 2006
1. Maciej Moczerad – 8,84 s
2. Michał Dorużyński – 9,31 s
Rocznik 2005
1. Dawid Świątek – 7,81 s
2. Mateusz Szlama – 8,04 s
3. Szymon Wysoczański – 8,10 s
Rocznik 2004
1. Łukasz Szporko – 7,34 s
2. Dawid Dec – 7,40 s
3. Maurycy Majewski – 7,66 s
Bieg na 600 m / dziewczęta
Rocznik 2008 i młodsze
1. Amelia Latacz – 2,09,02 min
2. Maja Matlak – 2,10,74 min
3. Hanna Janusz – 2,15,64 min
Rocznik 2007
1. Maria Gutkowska – 2,05,17 min
2. Wiktoria Mikołajczyk – 2,11,74 min
3. Natalia Paczkowska – 2,13,30 min
Rocznik 2006
1. Beata Kuczak – 2,02,60 min
2. Amelia Biel – 2,07,16 min
3. Zuzanna Turczyńska – 2,25,16 min
Rocznik 2005
1. Matylda Mazurek – 2,05,95 min
2. Minna Kalio – 2,45,81 min
Rocznik 2004
1. Róża Mazurek – 1,59,51 min
2. Anna Pajchrowska – 2,11,02 min
3. Magdalena Starzyk – 2,12,61 min
Bieg na 600 m / chłopcy
Rocznik 2008 i młodsi
1. Mateusz Chmura – 2,08,30 min
2. Tomasz Górecki – 2,11,93 min
3. Miłosz Fortuna – 2,12,31 min
Rocznik 2007
1. Jan Mierzejewski – 2,01,04 min
2. Kacper Polański – 2,02,24 min
3. Damian Rosada – 2,03,80 min
Rocznik 2006
1. Michał Mazik – 1,57,76 min
2. Igor Pokora – 2,03,54 min
3. Jarosław Duda – 2,04,94 min
Rocznik 2005
1. Borys Kurlęda – 1,58,85 min
2. Jakub Frydel – 2,00,38 min
3. Jakub Bejda – 2,01,54 min
Rocznik 2004
1. Mateusz Krukiewicz – 1,43,56 min
2. Damian Szewczyk – 1,49,59 min
3. Tomasz Wąsiński – 1,54,52 min
Bieg na 1000 m / dziewczęta
Rocznik 2008 i młodsze
1. Nadia Idzi – 4,06,17 min
2. Hanna Najdek – 4,22,08 min
3. Natasza Pałyga – 4,55,39 min
Rocznik 2007
1. Magdalena Szunert- 3,50,51 min
2. Aleksandra Goryluk – 4,00,06 min
3. Pola Śloser – 5,27,02 min
Rocznik 2006
1. Hanna Janiec – 4,12,14 min
Rocznik 2005
1. Karolina Przęzak – 3,14,53 min
2. Karina Galińska – 3,37,53 min
Bieg na 1000 m / chłopcy
Rocznik 2008 i młodsi
1. Szymon Jaros – 3,43,36 min
2. Maciej Wasilewski – 3,53,19 min
3. Chrystian Wawrzynowicz – 3,55,17 min
Rocznik 2007
1. Dawid Kuzyk – 3,32,76 min
2. Filip Gaweł – 3,48,38 min
3. Karol Moczulski – 3,53,92 min
Rocznik 2006
1. Ariel Hansla – 3,40,45 min
2. Szymon Kwinta – 3,51,91 min
3. Szymon Jeżowski – 3,59,50 min
Rocznik 2005
1. Kewin Drzewiecki – 3,30,59 min
2. Miłosz Kunda – 3,31,11 min
3. Norbert Gaszyński – 3,48,03 min
Rocznik 2004
1. Kornel Karecki – 3,10,78 min
2. Krystian Nieśpiałowski – 3,16,87 min
3. Dawid Musiała – 3,17,66 min
Skok w dal / dziewczęta
Rocznik 2008 i młodsze
1. Hanna Najdek – 3,54 m
2. Helena Blacharz – 3,53 m
3. Zuzanna Kupiec – 3,50 m
Rocznik 2007
1. Maria Gutkowska – 4,14 m
2. Wiktoria Mikołajczyk – 3,88 m
3. Justyna Jabłecka – 3,80 m
Rocznik 2006
1. Beata Kuczak – 3,96 m
2. Marika Maj – 3,93 m
3. Julia Kapinos – 3,56 m
Rocznik 2005
1. Karina Galińska – 4,40 m
2. Matylda Mazurek – 4,23 m
3. Antonina Zalewska – 3,95 m
Rocznik 2004
1. Róża Mazurek – 4,20 m
2. Wiktoria Wierzycka – 4,19 m
3. Martyna Jeżowska – 4,04 m
Skok w dal / chłopcy
Rocznik 2008 i młodsi
1. Aleksander Bronowicki – 3,70 m
2. Paweł Hanak – 3,67 m
3. Łukasz Augustyn – 3,65 m
Rocznik 2007
1. Mateusz Kraus – 4,80 m
2. Filip Gaweł – 4,36 m
3. Łukasz Malawski – 4,13 m
Rocznik 2006
1. Ariel Hansla – 4,39 m
2. Szymon Kwinta – 4,30 m
3. Grzegorz Głowacki – 3,54 m
Rocznik 2005
1. Dawid Świątek – 5,26 m
2. Patryk Rybak – 5,06 m
3. Borys Kurlęda – 4,85 m
Rocznik 2004
1. Łukasz Szporko – 5,85 m
2. Wojciech Kozłowski – 5,33 m
3. Dawid Musiała – 4,92 m
Rzut piłeczką palantową / dziewczęta
Rocznik 2008 i młodsze
1. Magda Lisiak – 35,40 m
2. Nadia Maruszak – 31,30 m
3. Nadia Idzi – 29,90 m
Rocznik 2007
1. Oliwia Kinecka – 29,40 m
2. Aleksandra Goryluk – 29,30 m
3. Natalia Paczkowska – 29,00 m
Rocznik 2006
1. Oliwia Wąsińska – 39,40 m
2. Wiktoria Wojtala – 38,30 m
3. Oliwia Kurasińska – 34,50 m
Rocznik 2005
1. Minna Kalio – 43,50 m
2. Matylda Mazurek – 42,10 m
3. Antonina Zalewska – 35,00 m
Rocznik 2004
1. Dominika Krupa – 47,30 m
2. Martyna Jeżowska – 39,40 m
3. Róża Mazurek – 33,00 m
Rzut piłeczką palantową / chłopcy
Rocznik 2008 i młodsi
1. Jakub Skoczeń – 41,60 m
2. Paweł Tomaszewski – 40,70 m
2. Mateusz Chmura – 40,70 m
Rocznik 2007
1. Filip Gaweł – 47,50 m
2. Jakub Szymczak – 43,80 m
3. Łukasz Malawski- 39,20 m
Rocznik 2006
1. Szymon Jeżowski – 55,00 m
2. Oskar Czarnecki – 45,80 m
3. Jarosław Duda – 44,40 m
Rocznik 2005
1. Norbert Gaszyński – 53,60 m
2. Kewin Drzewiecki – 52,80 m
3. Patryk Małowski – 52,70 m
Rocznik 2004
1. Kacper Grzeszczuk – 60,00 m
2. Dawid Dec – 56,60 m
3. Łukasz Szporko – 54,00 m
Organizatorami imprezy byli Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie oraz Miasto Dzierżoniów, a finansowana ona była ze środków Gminy Miejskiej Dzierżoniów w ramach realizowanego Programu Rozwoju Społecznego na lata 2015 -2020.
Komentarze