Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

ZAPRASZAMY DO KAMIONEK NA SAMOCHODOWY WYŚCIG GÓRSKI

Przed nami pierwsza tegoroczna runda BSK TECH Wyścigów Górskich 2019. W niedzielę 9 czerwca zawodnicy rywalizować będą na trasie z Kamionek do Przełęczy Jugowski
ZAPRASZAMY DO KAMIONEK NA SAMOCHODOWY WYŚCIG GÓRSKI

 

- Trasa wyścigu to kultowy odcinek specjalny, którego nikomu w Polsce nie trzeba przedstawiać mówi Szymon Mazur – prezes stowarzyszenia Bielawska Grupa Motosport, głównego organizatora wyścigu. – Na liście zgłoszeń, która jest nadal otwarta, znajduje się 56 zawodników, którzy wystartują w wyścigu i 14 załóg, które pojadą w formie treningu. Będziemy mogli oglądać ich w przeróżnych samochodach – od „maluszków” poprzez tylno napędowe samochody startujące w klasie RWD i mocne czteronapędowe samochody z klasy 5.

Nowością w tegorocznym cyklu BSK TECH Wyścigów Górskich jest Puchar Andrzej Dobosza, który w każdej edycji otrzyma zawodnik z najlepszym czasem podjazdu. Poza rywalizacją w Kamionkach zawodnicy zmierzą się również w Olszyńcu (7 lipca) i Rościszowie (8 września). 18 sierpnia odbędzie się czwarta runda wyścigów, ale jej trasa pozostaje na razie tajemnicą.


Wyniki zawodników będziecie mogli śledzić on-line na stronie https://kamionki.razdwaprojekt.pl/ Zapowiedziane są również relacje live video.
Start do podjazdów wyścigowych zlokalizowany będzie w Kamionkach nieco powyżej Hotelu Czarny Rycerz. Zamknięcie drogi dla ruchu publicznego nastąpi na wysokości Hotelu Sowia Dolina - eat drink & sleep.

Harmonogram zawodów:
1 podjazd: 9.30 (treningowy)
2 podjazd: 11:00
3 podjazd: 12.30
4 podjazd: 14:00
5 podjazd: 15.30

Utrudnień na drodze związanych z zamknięciem drogi należy spodziewać się w godzinach od 07.30 do 18:30. W tym czasie polecamy alternatywne drogi dojazdu w Góry Sowie (kier. Przełęcz Walimska i Woliborska).


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Reklama