Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama 1

WERNISAŻ FOTOGRAFII JAROSŁWA DĄBROWSKIEGO (AKTUALIZACJA WIDEO)

24 maja w holu kina "Zbyszek" odbył się wernisaż prac fotograficznych Jarosława Dąbrowskiego. W CHMURACH, to cykl prac artysty, prezesa Sudeckiego Towarzystwa Fotograficznego, wykonanych na przestrzeni ostatnich kilku lat. Duża liczba uczestniczących w otwarciu wystawy z pewnością ucieszyła i była powodem do satysfakcji. Prezentowane fotografie trudno nazwać pejzażami chyba, że wprowadzi się nową kategorię "pejzaż chmur". Fotogramy cechują się niezwykłą grą barw, światła, cieni i znakomitego nastroju, po prostu chce się je oglądać.
WERNISAŻ FOTOGRAFII JAROSŁWA DĄBROWSKIEGO (AKTUALIZACJA WIDEO)


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: xTreść komentarza: Proponuje na front.Data dodania komentarza: 13.03.2026, 19:38Źródło komentarza: Prawie półtora promila i podrobione prawo jazdy. 19-latek z zarzutamiAutor komentarza: Grzesiu02Treść komentarza: Dzieje się we Wrocławiu 💪Data dodania komentarza: 9.03.2026, 17:50Źródło komentarza: Wrocław: Festiwal Muzyki i Sztuki na NadodrzuAutor komentarza: AniaTreść komentarza: Wow! Super inicjatywa, na pewno będę! :)Data dodania komentarza: 9.03.2026, 17:49Źródło komentarza: Wrocław: Festiwal Muzyki i Sztuki na NadodrzuAutor komentarza: RobbieTreść komentarza: Oczywiście, że będę. Ostatnio było znakomicie!Data dodania komentarza: 2.03.2026, 21:00Źródło komentarza: Kasprzycki - koncert, Szeremietiew - wykład, Śmigły - wystawaAutor komentarza: Murem za nauczycielką - nie dajęTreść komentarza: To na pewno pomoże. Jak ktoś będzie chciał drugiego zaatakować to to zrobi.Data dodania komentarza: 1.03.2026, 20:22Źródło komentarza: Dzierżoniów zatańczył przeciwko przemocy – One Billion Rising 2026Autor komentarza: Anty-patologiiTreść komentarza: Niech mieszkańcy schowają na stałe do domów swoje "psy" albo wychowają je by w ogóle nie szczekały. Psy, które wyskakują na prawidłowo idących pieszych. Dotyczy to Sowiej oraz Nowobielawskiej.Data dodania komentarza: 22.02.2026, 23:08Źródło komentarza: Ponad 420.000 zł dotacji dla Gminy Bielawa na opracowanie projektu technicznego budowy III etapu obwodnicy miejskiej
Reklama