Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

NIE DLA ZBIORNIKÓW NA ZIEMI KŁODZKIEJ

24 kwietnia w Wiejskim Domu Kultury w Gorzanowie odbyło się zebranie w sprawie planowanego przesiedlenia 480 mieszkańców Gorzanowa w związku z planowaną budową zbiornika retencyjnego „Gorzanów”. Temat ten od kilku tygodni wzbudza silne kontrowersje i niepokój wśród mieszkańców Ziemi Kłodzkiej.
NIE DLA ZBIORNIKÓW NA ZIEMI KŁODZKIEJ

 

Przypominamy, iż w drugiej połowie marca odbyło się spotkanie informacyjne w Starostwie Powiatowym w Kłodzku. Kiedy konspekty zostały opublikowane rozpoczęły się protesty. Problem ten dotyczy wielu regionów Ziemi Kłodzkiej, które znalazły się w opracowaniu przygotowanym przez firmę SWECO. Wciąż brakuje zwięzłych i konkretnych informacji. Samorządowcy zapowiadają, iż będą pytać i zajmować stanowisko. Kolejne spotkanie mieszkańców w tej sprawie, 2 maja w Wilkanowie.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama