Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

STRZAŁ OSTRZEGAWCZY POWSTRZYMAŁ AGRESYWNEGO MĘŻCZYZNĘ

Funkcjonariusz z Posterunku Policji w Niemczy zmuszony był oddać strzał ostrzegawczy. Nic nie zapowiadało, że interwencja jakich wiele, będzie miała tak dramatyczny przebieg. Mężczyzna został zatrzymany i już usłyszał zarzuty.
STRZAŁ OSTRZEGAWCZY POWSTRZYMAŁ AGRESYWNEGO MĘŻCZYZNĘ

19. marca z polecenia dyżurnego, policjanci z niemczańskiego Posterunku Policji udali się na interwencję do Łagiewnik. Według zgłoszenia miało dojść do awantury domowej. Podobnych zgłoszeń jest wiele każdego tygodnia. Początek podjętych czynności nie wskazywał, że będący na miejscu mężczyzna zaatakuje policjanta. Uczestnicy interwencji zachowywali się spokojnie i racjonalnie. Gdy wydawało się już, że sytuacja została wyjaśniona, a policjanci mieli wrócić do swoich czynności, wybiegł za nimi silnie pobudzony mężczyzna, trzymając w ręku metalowy pręt. Był bardzo agresywny i zaatakował nim policjanta. Funkcjonariuszowi udało się uniknąć ciosu. Napastnik ciągle napierał i nie reagował na wezwania do zachowania zgodnego z prawem. W obliczu zagrożenia dla zdrowia i życia funkcjonariusz zmuszony był dobyć broni i oddać strzał ostrzegawczy. Dopiero widok pistoletu ostudził zapędy agresora. Mężczyzna został obezwładniony i zatrzymany.

20 marca usłyszał zarzuty znieważenia i czynnej napaści na funkcjonariuszy, za co grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: CRGTreść komentarza: Trenerze , pamiętamy i bardzo tęsknimy..Data dodania komentarza: 30.11.2025, 22:18Źródło komentarza: MKS 9: Pływacy na zawodach w DzierżoniowieAutor komentarza: BielawaTreść komentarza: 1)"Rondo Tkaczy" - ku pamięci zastrzelonym tkaczom w tzw,, buncie tkaczy,,. ,2), Rondo Włókniarzy,, To są propozycje. 👍Data dodania komentarza: 28.11.2025, 20:07Źródło komentarza: Na mapie Bielawy pojawiło się Rondo Christiana Gottloba DierigaAutor komentarza: Stanisław MyhalTreść komentarza: Zapomniano,że była nazwa BZPB im.II Armii WP a dopiero później nazwę zmieniono na "Bielawa"Data dodania komentarza: 28.11.2025, 18:35Źródło komentarza: Na mapie Bielawy pojawiło się Rondo Christiana Gottloba DierigaAutor komentarza: eraTreść komentarza: zapraszamy do innych jeszcze stojacych dzieki Opatrznosci zamieszkalych budynkow na terenie Gminy BielawaData dodania komentarza: 25.11.2025, 09:05Źródło komentarza: Bielawa: Termomodernizacja gminnego budynku wielorodzinnego, zlokalizowanego przy ul. Strażackiej 4 A, dobiegła końcaAutor komentarza: WieslawTreść komentarza: Jest gorzej i taka jest prawda !!!Data dodania komentarza: 15.11.2025, 08:11Źródło komentarza: DOW NFZ: dot finansowania opieki zdrowotnej, w tym szpitala w DzierżoniowieAutor komentarza: BielawianinTreść komentarza: Gratulacje dla bielawskiego super maratończyka Pana Andrzeja Węclewskiego,który niezmordowanie startuje z sukcesami (prawie we wszystkich polskich maratonach i półmaratonach w kraju).Ten Pan ,pomimo swoich 70 lat wygrał swoją kategorię wiekową,z kolejnym sukcesem kończąc sezon biegowy.Data dodania komentarza: 12.11.2025, 17:38Źródło komentarza: Za nami 10. RST Półmaraton Świdnicki
Reklama