Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

„KOBIETERIA” W BOLLYWOODZKIM KLIMACIE

Wielobarwne stroje, błyszcząca biżuteria i egzotyczne tańce towarzyszyły tegorocznej "Marcowej Kobieterii". Aktywne kobiety z gminy Dzierżoniów już po raz dziesiąty wspólnie świętowały Dzień Kobiet - tym razem w klimacie "Bollywood".
„KOBIETERIA” W BOLLYWOODZKIM KLIMACIE

Spotkanie odbyło się w sobotę 9 marca w Mościsku. Organizatorki - mieszkanki Mościska - zadbały o piękny wystrój sali, poczęstunek i oprawę artystyczną. Ich zaangażowanie sprawiło, że kolejna edycja wydarzenia była równie udana jak poprzednie.

Dodatkową atrakcją były występy artystyczne: pań Mościska oraz tancerki Bollywood z Wrocławia, która dodatkowo przeprowadziła krótki warsztat taneczny dla chętnych.

Spotkanie uświetniły przedstawicielki zaprzyjaźnionych organizacji, firm i instytucji z naszego regionu. "Marcowa Kobieteria" tradycyjnie była okazją nie tylko do dobrej zabawy, ale także do integracji. Taka formuła imprezy już po raz kolejny pokazała kreatywność, duży dystans i poczucie humoru lokalnych liderek.

Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację tego wyjątkowego wydarzenia. Już teraz zapraszamy na jego kolejną edycję, która odbędzie się w Roztoczniku - w 2020 roku organizatorkami imprezy będą panie z Roztocznika, Uciechowa i Dobrocina.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć
Zdjęcia: Biblioteka Publiczna Gminy Dzierżoniów im. Władysława Reymonta

 



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

zfg 19.03.2019 19:55
Oj,dzieje sie..jak na Babiej Gorze :)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Reklama
Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Anty-patologiiTreść komentarza: Niech mieszkańcy schowają na stałe do domów swoje "psy" albo wychowają je by w ogóle nie szczekały. Psy, które wyskakują na prawidłowo idących pieszych. Dotyczy to Sowiej oraz Nowobielawskiej.Data dodania komentarza: 22.02.2026, 23:08Źródło komentarza: Ponad 420.000 zł dotacji dla Gminy Bielawa na opracowanie projektu technicznego budowy III etapu obwodnicy miejskiejAutor komentarza: Anty-patologiiTreść komentarza: Może też skoczę sobie. Bo na pomoc nie ma co liczyć. Kiedyś taki glupek dostałby pasem w tyłek i by się skończyły wymysły.Data dodania komentarza: 22.02.2026, 23:04Źródło komentarza: Sekundy decydowały o życiu. Odwaga policjantki uratowała 15-latkaAutor komentarza: Anty-patologiiTreść komentarza: Ludzie porządni, którzy lubią życie są samotni albo nie dostają pomocy policji a taki głupiec angażuje służby bo mu atencji trzeba. W tyłek pasem i do nauki.Data dodania komentarza: 22.02.2026, 23:03Źródło komentarza: Sekundy decydowały o życiu. Odwaga policjantki uratowała 15-latkaAutor komentarza: TadeuszTreść komentarza: I cóż w tym drastycznego? Kto prowadzi jakkolwiek hodowle to ma to na co dzień .Mi w zeszłym roku w zeszłym w ciągu 5ciu minut lis zamordował 15 kur a kuna wydusiła 150 gołębi pocztowych.Data dodania komentarza: 11.02.2026, 15:09Źródło komentarza: Atak wilków na stado owiec w WilkanowieAutor komentarza: anoTreść komentarza: Panie Marszałku ; Karkonosze to Sudety.Data dodania komentarza: 9.02.2026, 17:56Źródło komentarza: Dolnośląska Zima 2026 zawitała do Czarnej GóryAutor komentarza: KrystekTreść komentarza: A co dalej z ul Nowobielawska i poboczem inaczej mówiąc z chodnikami dla pieszychData dodania komentarza: 5.02.2026, 13:03Źródło komentarza: Ponad 420.000 zł dotacji dla Gminy Bielawa na opracowanie projektu technicznego budowy III etapu obwodnicy miejskiej
Reklama