ZAPAŚNICZKI Z IRON BULLS BIELAWA Z MEDALAMI PUCHARU POLSKI W ZAPASACH

W dniach 15-17 marca w Karlinie odbył się Puchar Polski Kadetek oraz Puchar Polski Juniorek w Zapasach w obsadzie międzynarodowej. W zawodach rywalizowało 200 dziewcząt z 57 klubów z Polski, Czech oraz Węgier. UKS IRON BULLS Bielawa w zawodach reprezentowały: Karolina Kozłowska, Roksana Łosyk, Adela Przybylak, Olimpia Łosyk, Sofia Savina.

Najlepiej zaprezentowała się Adela Przybylak, która zdobyła złoty medal Pucharu Polski Kadetek w zapasach kat. 57kg. Brązowy krążek Pucharu Polski Juniorek zdobyła Karolina Kozłowska kat. 68kg.

V miejsce w Pucharze Polski Juniorek zdobyła Roksana Łosyk kat. 59kg. Również V lokatę zdobyła Olimpia Łosyk kat. 53kg. W walkach eliminacyjnych odpadła Sofia Savina kat. 53kg.

Był to udany start dla naszych zawodniczek. Adela oraz Olimpia wywalczyły już sobie prawo startu w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży. Dla juniorek był to ostatni sprawdzian przed Mistrzostwami Polski. Po zawodach nasze zawodniczki Karolina Kozłowska oraz Weronika Smaczyńska zostały na międzynarodowym zgrupowaniu reprezentacji Polski, Niemiec, Ukrainy, Węgier Norbert Warchoł

Wielkie podziękowania dla firmy Rem-sen.pl, która wspiera poczynania sportowców.