Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

ZAPRASZAMY NA 6 KJS BIELAWA – POWRÓT DO KORZENI

Bielawska Grupa Motosport wraz z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Bielawie serdecznie zapraszają zawodników i kibiców na „6 KJS Bielawa” – pierwszą rundę Dolnośląskiej Ligi Rajdowej, która odbędzie się w niedzielę 24 lutego 2019 r.
ZAPRASZAMY NA 6 KJS BIELAWA – POWRÓT DO KORZENI

- Wracamy tam, gdzie wszystko się zaczęło – mówi Szymon Mazur, dyrektor zawodów, szef Bielawskiej Grupy Motosport. - Bielawa - stąd się wywodzimy, tutaj rozpoczynaliśmy swoją przygodę z motosportem, tutaj wracamy.

W trakcie 6 KJS Bielawa zaplanowane zostały dwie próby przejeżdżane czterokrotnie. Start zawodów o godzinie 8:00, meta około godziny 17:00 w Bielawie przy ul. Grota Roweckiego 8 („Aquarius”). Pierwsza próba sportowa będzie odbywała się na osiedlu „Sowie Wzgórza” w Bielawie, a druga w rejonie przepompowni i ulicy Asnyka w Bielawie.

Szczegółowe informacje znajdziecie na
http://www.bgmsport.pl/ lub na Facebook`u.


 

Aktualna lista zgłoszeń - https://tiny.pl/tmwbg
Można jeszcze zgłaszać się do zawodów. Zapisy - https://tiny.pl/tmwbt


 

HARMONOGRAM ZAWODÓW

Próba 1 | 3 | 5 | 7 - Bielawa – Przepompownia – Asnyka – godz. 8:20; 10:55; 12:35; 14:00
Próba 2 | 4 | 6 | 8 - Bielawa – Sowie Wzgórza – godz. 8:50; 11:25; 13:05; 14:30


 

Serdecznie zapraszamy.Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Reklama