Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

ERGODENTAL - ERGONOMICZNE MEBLE STOMATOLOGICZNE

Meble stomatologiczne Ergodental są projektowane w oparciu o koncepcję ergonomicznej pozycji pracy lekarza i asysty. Głównym elementem mebli jest innowacyjny asystor z wysuwanymi blatami roboczymi. Ich duża powierzchnia zapewnia, że wszystko co niezbędne nawet do skomplikowanych zabiegów jest zawsze łatwo dostępne.
ERGODENTAL - ERGONOMICZNE MEBLE STOMATOLOGICZNEZamierzasz uruchomić nową praktykę stomatologiczną lub planujesz modernizację dotychczas funkcjonującej? Odpowiedz sobie na pytania czy chcesz:
- pracować w gabinetach zaprojektowanych zgodnie z zasadami ergonomii?
- zastosować najlepsze rozwiązania sprawdzone wielokrotnie w praktyce?
- zorganizować każde stanowisko pracy w jednakowy, systemowy sposób?
- uniknąć popełniania błędów, poprawek - związanych z tym kosztów i stresu?
Zastosowanie koncepcji ergoasystora oraz zaprojektowanie gabinetu z wykorzystaniem tej koncepcji spełni powyższe oczekiwania ponieważ nasze rozwiązania zostały stworzone przez stomatologów dla stomatologów oraz zweryfikowane w praktyce w ciągu ponad 10 lat w wielu gabinetach wielo - i jednostanowiskowychOceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Reklama