Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

SUDECKIE KRYSZTAŁY 2018 PRZYZNANE

W piątek 12 października 2018 r. już po raz VII w Zamku na Skale w Trzebieszowicach odbyła się gala Plebiscytu Gospodarczego „Sudeckie kryształy” podczas której wręczono statuetki aż w ośmiu kategoriach. W siedmiu w których oceny dokonywała kapituła konkursowa oraz jednej gdzie głosowali sami widzowie za pomocą systemu sms.
SUDECKIE KRYSZTAŁY 2018 PRZYZNANE

 

PEŁNA RELACJA Z GALI

 

Najlepsza Firma Odpowiedzialnego Biznesu:

1. miejsce Cooper Standard Sp. z o.o.
2. miejsce Unison Engine Components Poland Sp. z
3. miejsce - Spółdzielnia Socjalna ARTE
4. miejsce - MATPLAST Sp. z o. o


Najlepszy Produkt Turystyczny:

1. Zamek Książ Sp z .o.o.
2. Muzeum Papiernictwa w Dusznikach Zdroju
2. Pałac Bielawa HOTEL SPA SPORT
3. Muzeum Zabawek w Kudowie Zdroju

Wyróżnienia:
    
    - Questy w Nowej Rudzie
    - Piernikarnia Śląska z Niemczy


Najlepszy produkt lub usługa:

1. PHU Cemar
2. REMS Emilia Kiełbasa
3. GLASS Sp. z o.o.
3.  Optyk na Świdnickiej Sławomir Minkina

Wyróżnienie:

- Klub Przedsiębiorców Ziemi Dzierżoniowskiej


Najlepsza Inwestycja:

1. miejsce - Sudeckie Centrum Komunikacyjne w Dzierżoniowie
2. miejsce - Przedszkole z oddziałem żłobkowym  w Lądku Zdroju
3. miejsce - Tridon Clamp Products Sp. z o.o. w Kudowie Zdroju


Najlepsza Impreza Promująca Region:

1. CZ-PL Festiwal w Kudowie Zdroju
2. Festiwal Filmowy Spektrum w Świdnicy
3. Uphill Gór Sowich w Gminie Pieszyce

Wyróżnienia:

    - Forum Kobiet Przedsiębiorczych w Dzierżoniowie
    - Finał Metamorfozy z Joanną, Robertem i Ekspertami
    - Dolnośląski Festiwal Muzyczny
    - Festiwal Letnie Zderzenie Teatrów „Przestrzeń i Forma”


Najlepsza firma/instytucja sprzyjająca seniorom:

1. Uzdrowisko Lądek Długopole SA.
2. Gmina Miejska Dzierżoniów
3. Gmina Miejska Nowa Ruda


Najlepszy produkt regionalny:

1. Bielawska Wytwórnia napoi
2. Browar Jedlinka
3. Winnica Bielawska

Wyróżnienia:

    - Biała Lokomotywa
    - Gospodarstwo Rolne „Halinówka”
    - Sery Lutomierskie
 

Powiązane galerie zdjęć:

Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
kłodzka porażka 16.10.2018 17:30
W Kłodzku też miało być reprezentacyjne CENTRUM KOMUNIKACYJNE (PRZESIADKOWE). I co ??? niestety będzie dno. Starosta kłodzki i burmistrz Kłodzka myśleli, że jak podpisali list intencyjny z PKP to oni spoczną na laurach i we wszystkim wyręczy ich PKP. Daleko wam panie burmistrzu Piszko i starosto Awiżeń do włodarza Dzierżoniowa i Lądka Zdroju. Wstyd , że kłodzcy nieudacznicy wręczali dyplomy !!!

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: ObserwatorTreść komentarza: Gdzie Ci "mężczyźni" ? nie podjęli rękawicy ? bali się rozmowy face to face, zza komputerów to odważni , a na ulicy blady strach . "Mazurkiewicz" największy kozak :))Data dodania komentarza: 19.08.2022, 15:13Źródło komentarza: Lądek-Zdrój: Grupa organizująca referendum, nie przyszła na spotkanie z burmistrzemAutor komentarza: DriverTreść komentarza: Dalej niech jezdza grubo ponad sto, wyprzedzają na trzeciego... Napewno bedzie mniej wypadków.Data dodania komentarza: 18.08.2022, 08:20Źródło komentarza: Zderzenie czterech aut na "ósemce"Autor komentarza: Mam już dość Ukrainy w PolsceTreść komentarza: Można się fajnie bawić za cudze ? Pomagajcie dalej .Data dodania komentarza: 14.08.2022, 14:39Źródło komentarza: Wypadek pijanych obywateli UkrainyAutor komentarza: mbrallyTreść komentarza: Kamionki to myślą że Rajd Elmot, mają Focusa to myślą że mają WRC, są pijani i z Ukrainy to myślą że tu tak można. Oj nie Da!Data dodania komentarza: 14.08.2022, 14:30Źródło komentarza: Wypadek pijanych obywateli UkrainyAutor komentarza: mieszkaniecTreść komentarza: tak to jest jak można jeździć na dowód osobisty, bez znajomości przepisów......Data dodania komentarza: 14.08.2022, 09:43Źródło komentarza: Wypadek z udziałem skuteraAutor komentarza: też życzliwyTreść komentarza: jak będziemy ciągle ogrzewać coraz droższym węglem i gazem to kto wygra? ;)Data dodania komentarza: 13.08.2022, 14:55Źródło komentarza: Spotkanie radnych Bielawy w sprawie budowy instalacji odzysku energii w Bielawie
Reklama