Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

WYŚLĄ KARTKI POCZTOWE ŻEBY PRZYCIĄGNĄĆ TURYSTÓW

Kilkaset unikatowych kartek pocztowych wyślą do swoich znajomych w kraju i za granicą mieszkańcy Szczawna-Zdroju. Wszystko za sprawą nowej akcji promującej tą uzdrowiskową gminę, przygotowaną przez członków stowarzyszenia Kocham Szczawno-Zdrój.
WYŚLĄ KARTKI POCZTOWE ŻEBY PRZYCIĄGNĄĆ TURYSTÓW

Pomysł zrodził się w głowie Michała Brody. Mieszkańca Szczawna-Zdroju i aktywnego działacza stowarzyszenia. – Szukaliśmy wspólnie nowych rozwiązań, które mogłyby zachęcić do przyjazdu tutaj nowych gości i turystów. Wówczas przyszła myśl, aby wykorzystać trochę już zapomnianą formę komunikacji i zaangażować w to naszych sąsiadów- mówi Michał Broda. Stowarzyszenie zaprosiło do współpracy lokalnych fotografów, którzy pasjonują się robieniem unikalnych zdjęć. Sporo z tych zdjęć wykonali w Szczawnie-Zdroju. –Radosław Foksowicz i Krzysztof Bryjka odpowiedzieli na nasze zaproszenie- mówi Arkadiusz Czocher prezes stowarzyszenia Kocham Szczawno-Zdrój. –Przekazali nam dla potrzeb tej akcji, prawa autorskie do swoich wyjątkowych zdjęć i w ten sposób postanowili razem z nami realizować ten promocyjny projekt, za co należy im się wielki podziękowania- dodaje Czocher. W wyniku selekcji fotografii, wybrano 8 najciekawszych zdjęć z których powstała seria unikatowych pocztówek ukazujących piękno Szczawna- Zdroju. Są na nich unikatowe i niepowtarzalne ujęcia wielu zakątków uzdrowiska o różnych porach roku oraz różnych porach dnia i nocy.– Pocztówki są właściwie przygotowane do wysyłki. Na rewersie kartki pocztowej jest przygotowany tekst zaproszenia. Wystarczy się podpisać, przykleić znaczek oraz podać adresata wysyłki- opowiada Dominik Małkowski. Teraz pocztówki będą rozdawane mieszkańcom Szczawna-Zdroju, których chcą zaangażować do akcji członkowie stowarzyszenia Kocham Szczawno-Zdrój. – Nasi członkowie będą przekazywali pocztówki swoim sąsiadom. Będą prosili o ich wysyłanie do znajomych w kraju i za granicą, będą też szczegółowo opowiadali o planowanych efektach tego przedsięwzięcia- mówi Arkadiusz Czocher. Efektem ma być bowiem zwiększenie ruchu turystycznego w Szczawnie-Zdroju i większa liczba odwiedzających uzdrowisko gości, a także integracja mieszkańców. – Inaczej jest jeśli widzisz reklamę miasta w telewizji obok reklamy proszku do prania. Inaczej kiedy przeczytasz zaproszenie na pięknej karcie pocztowej od dawno nie widzianego znajomego czy kuzyna- mówi Michał Broda. –Mamy nadzieję, że część zaproszonych przez mieszkańców Szczawna-Zdroju zawita tutaj jeszcze w tym roku- dodaje Broda. Kartki pocztowe mieszkańcy uzdrowiska mogą także zamówić za pośrednictwem portalu społecznościowego Facebook, pisząc do stowarzyszenia na fan page Kocham Szczawno-Zdrój.

 

Stowarzyszenie

Kocham Szczawno-Zdrój
https://web.facebook.com/kochamszczawnozdroj 


[email protected]Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: cetepeTreść komentarza: znaleś tego kogoś osobiście ze jesteś w stanie oceniać? A nie, czekaj. Typowe polaczkowanie.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 01:38Źródło komentarza: Śmierć w BMW po zderzeniu czołowym z ciężarówką na "ósemce"Autor komentarza: RozważnyTreść komentarza: I bardzo dobrze, kolejnego głupka mniej, sami się eliminują.Dac im tylko BMW🤣🤣🤣🤣Data dodania komentarza: 01.07.2022, 19:49Źródło komentarza: Śmierć w BMW po zderzeniu czołowym z ciężarówką na "ósemce"Autor komentarza: JaTreść komentarza: Ale oko wymalowaneData dodania komentarza: 01.07.2022, 14:36Źródło komentarza: Wjechała w barierki koło urzęduAutor komentarza: ...Treść komentarza: A wprowadzone opłaty za plaże spowodowały że dzieci nie korzystają z niej, gdyż np. rodzice uznali że nie będą się upokarzać i wyrabiać karty bielawianina, wychodząc z założenia, że dzieci i tak jej nie będą ze sobą wozić lub jeśli już to szybką zgubią. Co robią dzieci/młodzież? Pływają przy wyspie, przy brzegu od strony kempingu, gdzie nikt ich nie pilnuje i od razu jest głęboko i niebezpiecznie. Uskuteczniają tam skoki na główkę, podtapianie, pływanie z wyspy na brzeg... a przecież nie wszyscy są wytrawnymi pływakami. Kiedyś skupiały się na strzeżonej plaży i był nad nimi nadzór. Ja rozumiem, że Pana dzieci panie burmistrzu już są dorosłe lub prawie dorosłe i że pana ten problem nie rusza, ale nas rusza i to bardzoData dodania komentarza: 01.07.2022, 13:54Źródło komentarza: Wakacje w Bielawie nie będą nudne!Autor komentarza: taaTreść komentarza: Miał być otwarty 1 lipcaData dodania komentarza: 01.07.2022, 13:14Źródło komentarza: Wakacje w Bielawie nie będą nudne!Autor komentarza: rodzicTreść komentarza: Szkoda że skatepark zamknięty...dzieci uwielbiały to miejsce, już od maja, czerwca jak tylko robiło się ciepło, gromadziły się tam tłumnie i nie potrzeba było organizować im żadnych ekstra atrakcji...a teraz, gdy już wakacje pełną parą, skatepark nadal zamknięty...ja rozumiem - modernizacje itd, ale przecież można to robić po sezonie, a nie teraz...włóczą się teraz po osiedlu, po parku, po polach, rodzice denerwują się, bo kiedyś było wiadomo gdzie są i że są bezpieczne, a teraz...nie mogą sobie znaleźć miejsca...duży minus dla władz miastaData dodania komentarza: 29.06.2022, 18:55Źródło komentarza: Wakacje w Bielawie nie będą nudne!
Reklama