Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

W BIELAWIE POWSTANIE NAJDŁUŻSZY MOST WISZĄCY W POLSCE

Już niebawem w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Podkarpackiego przy współudziale Dolnośląskiego Przewoźnika Kolejowego zrealizowany zostanie projekt budowy najdłuższego w Polsce mostu wiszącego, który powstanie nad Bielawskim Jeziorem.
W BIELAWIE POWSTANIE NAJDŁUŻSZY MOST WISZĄCY W POLSCE

Ze względu na duże zainteresowanie obecnym pomostem pomysł wydaje się być strzałem w dziesiątkę.

 

Padają już ustne zapewnienia, że przy tak dużej inwestycji podzielonej na wiele etapów pomysłem zainteresuje się z pewnością Centralne Biuro Turystyczne. Pomysłodawcy tego projektu już zacierają ręce ze względu na planowany przyjazd tysięcy turystów odwiedzających Bielawę oraz obiecane premie w wysokości 4000 zł. 
W ramach tej koncepcji turyści dowożeni będą alternatywnym pociągiem pod samą koronę jeziora. Planowany termin oddania inwestycji to maj 2020 roku. 

 

 

 

 

Jak co roku 1 kwietnia zrobiliśmy naszym widzom prima aprylisowy żart i mamy nadzieję, że może przez chwile niektórzy z Państwa dali się nabrać. Nie będzie jak na razie wiszącego mostu w Bielawie. Przepraszamy wszystkich tych, którzy uznali to za dobry, choć nierealny pomysł.


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Reklama