Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

DECYZJE PODATKOWE BEZPOŚREDNIO DO MIESZKAŃCÓW DZIERŻONIOWA

Do końca lutego pracownicy dzierżoniowskiego urzędu dostarczą mieszkańcom ponad 13 tysięcy decyzji o wysokości podatków lokalnych na rok 2018. Osoby te posiadają imienne identyfikatory i nie pobierają żadnych opłat.
DECYZJE PODATKOWE BEZPOŚREDNIO DO MIESZKAŃCÓW DZIERŻONIOWA

Decyzje roznoszone są od poniedziałku do soboty, od godziny 9.00 do 19.00. Rolą pracowników jest doręczenie indywidualnej decyzji podatkowej. Ze względu na zdarzające się w minionych latach próby wyłudzeń, przypominamy, że przy tej akcji nie są pobierane jakiekolwiek opłaty. Jeżeli ktoś przedstawi się jako pracownik urzędu i poprosi o pieniądze, należy odmówić i jeśli to możliwe powiadomić o tym fakcie policję.

Mieszkańcom opłacającym wieczyste użytkowanie, przypominamy, że należy to uczynić bez wezwania, do 31 marca każdego roku.

Wpłat na poczet podatków oraz opłat za wieczyste użytkowanie gruntu można dokonać bez prowizji w kasie urzędu oraz w kasach Dzierżoniowskiego Zarządu Budynków Mieszkalnych, przy ul. Bielawskiej 15 i Nowowiejskiej 62.

Najwygodniejszą formą rozliczenia podatków jest wpłata na konto bankowe Urzędu prowadzone przez Bank Spółdzielczy w Dzierżoniowie ul. Daszyńskiego 24, numer konta: 34 9527 0007 0046 7773 2000 0002.

Pracownicy urzędu dostarczający mieszkańcom decyzje podatkowe:

  • Mirosław Czekański
  • Iwona Frydmańska
  • Beata Suszek
  • Maciej Patyjewicz
  • Beata Janot
  • Magdalena Gąsiorowska
  • Anna Smoleń
  • Bogusław Wyszyński
  • Bartłomiej Brzeźny

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: LokatorTreść komentarza: Na klatkach pali sie w dzień swiatlo na os rozanym blok nr5, czy tylko sie prezesi dogadali między sobą. Juz dwa razy zglaszalem , raz tauron byl i teraz pali się jeszcze dluzej w dzień. To tak specjalnie?Data dodania komentarza: 2.02.2026, 09:42Źródło komentarza: Spółdzielnia Mieszkaniowa w Dzierżoniowie: 567 nowych mieszkań w 18 lat!Autor komentarza: EmerytTreść komentarza: Brawo Adam za super materiał, czekam na następne filmy TS ,pan Jan ma nie samo witą wiedze historycznąData dodania komentarza: 1.02.2026, 20:11Źródło komentarza: Bielawa - zapomniana historia - Pałac BielawaAutor komentarza: OgienTreść komentarza: Szkoda dzieciaka oby wyszedł szybko z tegoData dodania komentarza: 24.01.2026, 19:46Źródło komentarza: Sekundy decydowały o życiu. Odwaga policjantki uratowała 15-latkaAutor komentarza: LakiTreść komentarza: Szkoły da dzieciaka oby wyszedł z tego szybkoData dodania komentarza: 24.01.2026, 19:45Źródło komentarza: Sekundy decydowały o życiu. Odwaga policjantki uratowała 15-latkaAutor komentarza: falconeTreść komentarza: Brawo Panie Gancarz, Jeszcze tylko Zmobilizować wycieczki dla szkół z całego Dolnego Śląska do Srebrnej Góry jako zajęcia z HistoriiData dodania komentarza: 19.01.2026, 14:11Źródło komentarza: „Dolny Śląsk na dobrych torach”. Samorząd województwa zapowiada kolejową ofensywę inwestycyjnąAutor komentarza: CiekawostkaTreść komentarza: Kominiarz w styczniu chodził i sprawdzał....Data dodania komentarza: 18.01.2026, 21:57Źródło komentarza: Dzierżoniów, interwencja strażaków na Nowowiejskiej
Reklama