Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama https://michalska.pl

CZOŁÓWKA W PIŁAWIE DOLNEJ

19 grudnia około godziny 17:00 doszło do zdarzenia drogowego na ulicy Głównej, przy numerze 84. Zderzyły się czołowo dwa samochody osobowe marki Toyota i Volkswagen. Wezwany na miejsce zespół pogotowia ratunkowego przebadał czwórkę osób które uczestniczyły w zdarzeniu ale szczęśliwie nikt nie odniósł obrażeń, które wymagały odwiezienia na izbę przyjęć do szpitala. Na czas sporządzania dokumentacji zdarzenia przez policję ruch odbywa się naprzemiennie , którym kierowali strażacy.
CZOŁÓWKA W PIŁAWIE DOLNEJ

Po przyjeździe na miejsce zdarzenia zastaliśmy rozbite dwa samochody osobowe, po widocznym czołowym zderzeniu.Jak ustalono w trakcie rozpoznania, w zdarzeniu brały udział cztery osoby, którym strażacy udzieli kwalifikowanej pierwszej pomocy medycznej. Dalsze działania polegały na odłączeniu akumulatorów. Wcześniej oczywiście zabezpieczyliśmy miejsce zdarzenia. Na miejscu pracowały dwa zastępy Państwowej Straży Pożarnej z Dzierżoniowa, zastęp Ochotniczej Straży Pożarnej z Piławy Dolnej i zastęp Ochotniczej Straży Pożarnej z Bielawy - poinformował asp. sztab. Wojciech Iwachów, dowódca akcji z Państwowej Straży Pożarnej w Dzierżoniowie.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Crash Plus 21.12.2017 08:45
Jeżeli miałeś kolizje, możemy Ci pomóc uzyskać dopłate do odszkodowania OC. Wyślij kosztorys szkody na adres [email protected], a my bezpłatnie zweryfikujemy czy nie zostało ono zaniżone. Nr kontaktowy 570-660-876.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Zobacz również
Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Krzychu Treść komentarza: Super Data dodania komentarza: 2.06.2026, 17:36 Źródło komentarza: Znamy szczegóły premierowego (medialnego) przejazdu po bielawskim odcinku zrewitalizowanej Kolei Sowiogórskiej Autor komentarza: Murem za nauczycielką Treść komentarza: Straszne, co z tymi pożarami... Data dodania komentarza: 2.06.2026, 15:41 Źródło komentarza: Dzierżoniów. Interwencja Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do poszkodowanej w pożarze Autor komentarza: Ciechu Treść komentarza: No pięknie, jadąc na rowerach z dziećmi do tamy, musimy wracać ruchliwą drogą pod górę 2km. Debilizm. Data dodania komentarza: 2.06.2026, 14:00 Źródło komentarza: Od 1 czerwca ruch jednokierunkowy wokół Jeziora Bystrzyckiego. Autor komentarza: Higi Treść komentarza: Historyczne otwarcie serio najpierw zniszczyli żeby później odbudować to tylko w Polsce Data dodania komentarza: 2.06.2026, 10:37 Źródło komentarza: Znamy szczegóły premierowego (medialnego) przejazdu po bielawskim odcinku zrewitalizowanej Kolei Sowiogórskiej Autor komentarza: Latający Mercedes Treść komentarza: I skończyło się pajacowanie Na pierwsze autko to chyba rodzice się rozpędzili za bardzo. No ale w Bielawie tak jest że prześcigają się wszyscy na pokaz. Data dodania komentarza: 28.05.2026, 22:36 Źródło komentarza: Dzierżoniów. Zderzenie z Porsche Autor komentarza: mc Treść komentarza: proponuje na malediwy wysłać. Data dodania komentarza: 22.05.2026, 21:55 Źródło komentarza: Zatrzymany za serię przestępstw – uszkodzenie radiowozu, pobicia i naruszenia prawa
Reklama