Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

PREZENTACJA KSIĄŻKI KUCHARSKIEJ "MOJE JEDZENIE - MOJE KORZENIE WE WŁÓKACH

W czwartek 12 października 2017 roku w Sali Integracji Społecznej we Włókach odbyło się spotkanie podsumowujące warsztaty zrealizowane w ramach przedsięwzięcia "Doświadczenia, które łączą - wymiana wiedzy pomiędzy partnerami KSOW".
PREZENTACJA KSIĄŻKI KUCHARSKIEJ "MOJE JEDZENIE - MOJE KORZENIE WE WŁÓKACH

Głównym punktem tego wydarzenia była prezentacja książki kucharskiej „Moje jedzenie -  moje korzenie” promującej tradycje kulinarne naszego regionu. Powstała publikacja była efektem udziału  w projekcie gospodyń z terenu Gminy Dzierżoniów, Kłodzko i Międzylesie, które opowiedziały o tradycjach kulinarnych swoich przodków, historii przygotowywanych przez siebie dań, a także krok po kroku opisały proces  ich wykonania. W publikacji, oprócz zdjęć dań powstałych podczas warsztatów, pokazane zostały najciekawsze projekty zrealizowane w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich. Projekt swoim działaniem objął również młodzież aktywnie działającą społecznie.

W zaprezentowanej książce znalazły się także przepisy dań, których autorkami były Panie działające w Kole Gospodyń Wiejskich „Niezapominajki” z Włók, które wraz z Urzędem Gminy Dzierżoniów były współorganizatorkami tego wyjątkowego wydarzenia. 

 

Sołectwo WłókiOceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Reklama