Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

JUŻ NIEBAWEM VI SUDECKIE KRYSZTAŁY 2017

Już 10 listopada w Zamku na Skale w Trzebieszowicach koło Lądka Zdroju po raz VI odbędzie się uroczysta gala Plebiscytu Gospodarczego Sudeckie Kryształy 2017.
JUŻ NIEBAWEM VI SUDECKIE KRYSZTAŁY 2017

 

Już 10 listopada w Zamku na Skale w Trzebieszowicach koło Lądka Zdroju po raz VI odbędzie się uroczysta gala Plebiscytu Gospodarczego Sudeckie Kryształy 2017, podczas której wręczone zostaną nagrody aż w sześciu kategoriach:

 

1. Najlepsza impreza promująca region.

2. Najlepsza firma odpowiedzialnego biznesu.

3. Najlepszy produkt turystyczny.

4. Najlepsza firma rodzinna.

5. oraz Najlepszy produkt lub usługa.

 

Szóstą kategorią, w której wręczymy statuetkę Sudeckiego Kryształu jest Osobowość Regionu, ale to za razem jedyna kategoria, w której oceny dokonują nasi widzowie za pośrednictwem systemu sms.

 

Sudeckie Kryształy to nie tylko Plebiscyt Gospodarczy, ale również wyjątkowe wydarzenie kulturalne.

 

Będzie przebojowo i z operowymi głosami. Szósta edycja  Plebiscytu Gospodarczego  Sudeckie Kryształy zapowiada się wyjątkowo i po raz kolejny na żywo dla wszystkich widzów Telewizji Sudeckiej zarówno w sieci telewizji Kablowej  Vectra S.A. oraz w Internecie. Oglądaj nas już 10 listopada w piątek o godz. 19.30. Szczegóły na naszej stronie tvsudecka.pl oraz sudeckiekrysztaly.pl

 

 


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: cetepeTreść komentarza: znaleś tego kogoś osobiście ze jesteś w stanie oceniać? A nie, czekaj. Typowe polaczkowanie.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 01:38Źródło komentarza: Śmierć w BMW po zderzeniu czołowym z ciężarówką na "ósemce"Autor komentarza: RozważnyTreść komentarza: I bardzo dobrze, kolejnego głupka mniej, sami się eliminują.Dac im tylko BMW🤣🤣🤣🤣Data dodania komentarza: 01.07.2022, 19:49Źródło komentarza: Śmierć w BMW po zderzeniu czołowym z ciężarówką na "ósemce"Autor komentarza: JaTreść komentarza: Ale oko wymalowaneData dodania komentarza: 01.07.2022, 14:36Źródło komentarza: Wjechała w barierki koło urzęduAutor komentarza: ...Treść komentarza: A wprowadzone opłaty za plaże spowodowały że dzieci nie korzystają z niej, gdyż np. rodzice uznali że nie będą się upokarzać i wyrabiać karty bielawianina, wychodząc z założenia, że dzieci i tak jej nie będą ze sobą wozić lub jeśli już to szybką zgubią. Co robią dzieci/młodzież? Pływają przy wyspie, przy brzegu od strony kempingu, gdzie nikt ich nie pilnuje i od razu jest głęboko i niebezpiecznie. Uskuteczniają tam skoki na główkę, podtapianie, pływanie z wyspy na brzeg... a przecież nie wszyscy są wytrawnymi pływakami. Kiedyś skupiały się na strzeżonej plaży i był nad nimi nadzór. Ja rozumiem, że Pana dzieci panie burmistrzu już są dorosłe lub prawie dorosłe i że pana ten problem nie rusza, ale nas rusza i to bardzoData dodania komentarza: 01.07.2022, 13:54Źródło komentarza: Wakacje w Bielawie nie będą nudne!Autor komentarza: taaTreść komentarza: Miał być otwarty 1 lipcaData dodania komentarza: 01.07.2022, 13:14Źródło komentarza: Wakacje w Bielawie nie będą nudne!Autor komentarza: rodzicTreść komentarza: Szkoda że skatepark zamknięty...dzieci uwielbiały to miejsce, już od maja, czerwca jak tylko robiło się ciepło, gromadziły się tam tłumnie i nie potrzeba było organizować im żadnych ekstra atrakcji...a teraz, gdy już wakacje pełną parą, skatepark nadal zamknięty...ja rozumiem - modernizacje itd, ale przecież można to robić po sezonie, a nie teraz...włóczą się teraz po osiedlu, po parku, po polach, rodzice denerwują się, bo kiedyś było wiadomo gdzie są i że są bezpieczne, a teraz...nie mogą sobie znaleźć miejsca...duży minus dla władz miastaData dodania komentarza: 29.06.2022, 18:55Źródło komentarza: Wakacje w Bielawie nie będą nudne!
Reklama