Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

KOBIETA PRZEDSIĘBIORCZA 2017 ROKU – DO KOGO TRAFI TEN TYTUŁ?

Rozstrzygnięcie konkursów w kategoriach „przedsiębiorczość" oraz „działalność społeczna, kulturalna i sportowa" poznamy 6 października. Tego dnia odbędzie się piąte Forum Kobiet Przedsiębiorczych. Na zgłoszenia czekamy do 25 września.
KOBIETA PRZEDSIĘBIORCZA 2017 ROKU – DO KOGO TRAFI TEN TYTUŁ?

 

Organizowane w Dzierżoniowie forum promuje postawy przedsiębiorcze oraz wspiera rozwój osobisty i zawodowy mieszkanek Ziemi Dzierżoniowskiej. Gościem specjalnym tegorocznego forum będzie Anna Wawrzyniak - psycholog i coach, autorka książek i publikacji z zakresu psychologii ukierunkowanej na poznanie siebie i osiąganie sukcesów.

Polecamy także panel dyskusyjny z udziałem przedsiębiorczych duetów (małżeństwa, partnerzy, przyjaciele), które opowiedzą w jaki sposób osiągnęli wspólny sukces w biznesie.

W części artystycznej wystąpi Monika Urlik – dzierżoniowianka o pięknym głosie, która występowała w takich programach jak: „Szansa na sukces”, „Droga do gwiazd” czy „The Voice of Poland”, a "Metamorfozy z Joanną" pokażą jak zmiana wyglądu fizycznego rodzi w nas zmiany umysłu.

Forum zakończy rozstrzygnięcie konkursu „Najciekawszy kapelusz”, w którym Panie będą mogły zaskoczyć wszystkich obecnych swoją pomysłowością. Uczestnicy mogą także, jak co roku, liczyć na cieszącą się popularnością loterię wizytówkową i związane z nią upominki.

Laureatki wskaże kapituła konkursowa, opierając się w swojej ocenie na działalności i aktywności podnoszącej jakość i rozwijającą gospodarczy potencjał Ziemi Dzierżoniowskiej. W drugiej kategorii pod uwagę brana będzie aktywność i działania w organizacjach pozarządowych, realizacja inicjatywy i programów w obszarze pomocy społecznej, kultury i sportu.

Forum Kobiet Przedsiębiorczych 2017

 



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: LokatorTreść komentarza: Na klatkach pali sie w dzień swiatlo na os rozanym blok nr5, czy tylko sie prezesi dogadali między sobą. Juz dwa razy zglaszalem , raz tauron byl i teraz pali się jeszcze dluzej w dzień. To tak specjalnie?Data dodania komentarza: 2.02.2026, 09:42Źródło komentarza: Spółdzielnia Mieszkaniowa w Dzierżoniowie: 567 nowych mieszkań w 18 lat!Autor komentarza: EmerytTreść komentarza: Brawo Adam za super materiał, czekam na następne filmy TS ,pan Jan ma nie samo witą wiedze historycznąData dodania komentarza: 1.02.2026, 20:11Źródło komentarza: Bielawa - zapomniana historia - Pałac BielawaAutor komentarza: OgienTreść komentarza: Szkoda dzieciaka oby wyszedł szybko z tegoData dodania komentarza: 24.01.2026, 19:46Źródło komentarza: Sekundy decydowały o życiu. Odwaga policjantki uratowała 15-latkaAutor komentarza: LakiTreść komentarza: Szkoły da dzieciaka oby wyszedł z tego szybkoData dodania komentarza: 24.01.2026, 19:45Źródło komentarza: Sekundy decydowały o życiu. Odwaga policjantki uratowała 15-latkaAutor komentarza: falconeTreść komentarza: Brawo Panie Gancarz, Jeszcze tylko Zmobilizować wycieczki dla szkół z całego Dolnego Śląska do Srebrnej Góry jako zajęcia z HistoriiData dodania komentarza: 19.01.2026, 14:11Źródło komentarza: „Dolny Śląsk na dobrych torach”. Samorząd województwa zapowiada kolejową ofensywę inwestycyjnąAutor komentarza: CiekawostkaTreść komentarza: Kominiarz w styczniu chodził i sprawdzał....Data dodania komentarza: 18.01.2026, 21:57Źródło komentarza: Dzierżoniów, interwencja strażaków na Nowowiejskiej
Reklama