Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 15 czerwca 2026 09:18
Reklama
Reklama https://michalska.pl

KINO PLENEROWE W DZIERŻONIOWIE

Już w najbliższą sobotę 5 sierpnia zapraszamy na Aleję Bajkowych Gwiazd do kina plenerowego. Na ledowym ekranie będzie można obejrzeć bajkę "Ozzy" i komedię "U Pana Marsa bez zmian". Obie propozycje pełne wakacyjnego humoru.
KINO PLENEROWE W DZIERŻONIOWIE

 

Na trwający 1,5 godziny przygodowy film animowany zapraszamy dzieci i całe rodziny o godz. 18.00. Jej bohater -Ozzy - jest miłym i sympatycznym psem rasy beagle. Kiedy właściciele zwierzaka wyjeżdżają w daleką podróż do Japonii, decydują o oddaniu Ozzy'ego do luksusowego spa dla psów. Hotel, który na pierwszy rzut oka jest rajem, okazuje się szkołą przetrwania, więzieniem. Nie ma się więc co dziwić, że Ozzy od razu wpada na niecny pomysł ucieczki. Angażuje do tego nowo poznanych przyjaciół. Przekonaj się, co z tego wyniknie.

Sobotnia propozycja dla dorosłych to belgijsko-francuska komedia "U Pana Marsa bez zmian". Na głównego bohatera, Philippa (François Damiens), w jednym momencie spadają wszystkie nieszczęścia świata. Była żona wyjeżdża w delegację i bez uprzedzenia podrzuca mu pod opiekę dwójkę ich dzieci. Dwunastoletni syn stał się weganinem i zaczyna odkrywać tajniki seksu. Córka przygotowuje się do nadchodzących egzaminów w towarzystwie irytującego i wszystkowiedzącego chłopaka. Nowy współpracownik Philippa wyprowadzony z równowagi za pomocą tasaka rozbija biuro w drobny mak, odcinając przy okazji pół ucha naszego bohatera. Do tego zmarli rodzice składają niezapowiedziane wizyty. A to nie wszystko... Lubisz czarną komedię i absurdalny humor? To coś dla ciebie.

Ekran stanie przy górce na placu zabaw, do dyspozycji widzów będą oczywiście leżaki.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Zobacz również
Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Ślązak z dzz Treść komentarza: Świetnie to całościowo wygląda , brawo Data dodania komentarza: 12.06.2026, 06:50 Źródło komentarza: Nowe oblicze Jeziora Bielawskiego: Nowoczesny pomost już otwarty dla spacerowiczów Autor komentarza: Krzychu Treść komentarza: Super Data dodania komentarza: 2.06.2026, 17:36 Źródło komentarza: Znamy szczegóły premierowego (medialnego) przejazdu po bielawskim odcinku zrewitalizowanej Kolei Sowiogórskiej Autor komentarza: Murem za nauczycielką Treść komentarza: Straszne, co z tymi pożarami... Data dodania komentarza: 2.06.2026, 15:41 Źródło komentarza: Dzierżoniów. Interwencja Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do poszkodowanej w pożarze Autor komentarza: Ciechu Treść komentarza: No pięknie, jadąc na rowerach z dziećmi do tamy, musimy wracać ruchliwą drogą pod górę 2km. Debilizm. Data dodania komentarza: 2.06.2026, 14:00 Źródło komentarza: Od 1 czerwca ruch jednokierunkowy wokół Jeziora Bystrzyckiego. Autor komentarza: Higi Treść komentarza: Historyczne otwarcie serio najpierw zniszczyli żeby później odbudować to tylko w Polsce Data dodania komentarza: 2.06.2026, 10:37 Źródło komentarza: Znamy szczegóły premierowego (medialnego) przejazdu po bielawskim odcinku zrewitalizowanej Kolei Sowiogórskiej Autor komentarza: Latający Mercedes Treść komentarza: I skończyło się pajacowanie Na pierwsze autko to chyba rodzice się rozpędzili za bardzo. No ale w Bielawie tak jest że prześcigają się wszyscy na pokaz. Data dodania komentarza: 28.05.2026, 22:36 Źródło komentarza: Dzierżoniów. Zderzenie z Porsche
Reklama