Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

VIII KAWA DLA PRZEDSIĘBIORCÓW

VIII Kawa dla Przedsiębiorców już za nami! Klub Przedsiębiorców Ziemi Dzierżoniowskiej bardzo dynamicznie się rozwija, a organizowany przez Klubowiczów cykl spotkań networkingowych zyskuje coraz większą popularność.
VIII KAWA DLA PRZEDSIĘBIORCÓW

- Nie boję się powiedzieć, że stworzyliśmy doskonałe miejsce dla Przedsiębiorców w naszym regionie, gdzie na tzw. luzie mogą ze sobą porozmawiać, wymienić doświadczenia, wzajemnie się inspirować, zdobyć nowe biznesowe kontakty, a przede wszystkim promować swój biznes na lokalnym rynku. To jedyna taka oferta w Dzierżoniowie dla Przedsiębiorców, która faktycznie działa i przynosi realne korzyści – podsumowuje ostatnie spotkanie przewodnicząca Klubu PZD, Katarzyna Lipska.

W czwartkowym spotkaniu wzięło udział 24 Przedsiębiorców z różnych branż, którzy nie tylko promowali swoje usługi i wzbogacali swoją siatkę kontaktów biznesowych, ale również dostali solidną dawkę praktycznej wiedzy biznesowej. Tym razem Przedsiębiorcy mogli zapoznać się z ofertą dofinansowania dowolnych szkoleń dla firmy i ich pracowników, przygotowaną przez Agencję Rozwoju Regionalnego AGROREG S.A.

Gościem specjalnym VIII Kawy dla Przedsiębiorców była Prezes Banku Spółdzielczego – Pani Elżbieta Nowakowska-Akkermans, a sam Bank Spółdzielczy był oficjalnym sponsorem spotkania. Klub Przedsiębiorców Ziemi Dzierżoniowskiej działa we współpracy z wieloma instytucjami, fundacjami i jednostkami samorządowymi, co sprawia, że jego oferta staje się jeszcze bardziej atrakcyjna dla lokalnych Przedsiębiorców.

- Nasz Klub to nie tylko spotkania z cyklu Kawa dla Przedsiębiorców. W tej chwili mamy już 12 członków, którzy na co dzień ze sobą współpracują i wspierają w prowadzeniu własnych biznesów. Startują również nasze pierwsze projekty związane z rozwojem przedsiębiorczości. Na koniec tego miesiąca zaprosimy Przedsiębiorców na pierwsze spotkanie Rozsądny Przedsiębiorca, który otworzy cykl bezpłatnych spotkań z radcą prawnym. Na jesień wystartuje Akademia Przedsiębiorczości, którą jako Klub będziemy mocno wspierać, a nasi Klubowicze będą mogli skorzystać z szerokiej oferty szkoleń na bardzo atrakcyjnych warunkach. Także dzieje się, a będzie działo się jeszcze więcej, ponieważ ludzie, którzy działają w Klubie PZD i w jego otoczeniu dostarczają nam mnóstwo pozytywnej energii i pomysłów – dodaje Katarzyna Lipska.

Już dziś zapraszamy na IX Kawę dla Przedsiębiorców, która odbędzie się 8 sierpnia 2017. Szczegóły wkrótce!


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: MkTreść komentarza: Świnica – zwornikowy szczyt w Tatrach WysokichData dodania komentarza: 10.12.2025, 22:02Źródło komentarza: Rozpoczęły się prace przy przebudowie ulicy Lwa Tołstoja w ŚwinicyAutor komentarza: CRGTreść komentarza: Trenerze , pamiętamy i bardzo tęsknimy..Data dodania komentarza: 30.11.2025, 22:18Źródło komentarza: MKS 9: Pływacy na zawodach w DzierżoniowieAutor komentarza: BielawaTreść komentarza: 1)"Rondo Tkaczy" - ku pamięci zastrzelonym tkaczom w tzw,, buncie tkaczy,,. ,2), Rondo Włókniarzy,, To są propozycje. 👍Data dodania komentarza: 28.11.2025, 20:07Źródło komentarza: Na mapie Bielawy pojawiło się Rondo Christiana Gottloba DierigaAutor komentarza: Stanisław MyhalTreść komentarza: Zapomniano,że była nazwa BZPB im.II Armii WP a dopiero później nazwę zmieniono na "Bielawa"Data dodania komentarza: 28.11.2025, 18:35Źródło komentarza: Na mapie Bielawy pojawiło się Rondo Christiana Gottloba DierigaAutor komentarza: eraTreść komentarza: zapraszamy do innych jeszcze stojacych dzieki Opatrznosci zamieszkalych budynkow na terenie Gminy BielawaData dodania komentarza: 25.11.2025, 09:05Źródło komentarza: Bielawa: Termomodernizacja gminnego budynku wielorodzinnego, zlokalizowanego przy ul. Strażackiej 4 A, dobiegła końcaAutor komentarza: WieslawTreść komentarza: Jest gorzej i taka jest prawda !!!Data dodania komentarza: 15.11.2025, 08:11Źródło komentarza: DOW NFZ: dot finansowania opieki zdrowotnej, w tym szpitala w Dzierżoniowie
Reklama