Czwartek, 20.06.2019

Warunki pożyczka na 60 dni

  • 30.11.2018, 13:00
  • Grupa Tipmedia
Warunki pożyczka na 60 dni
Pożyczka na 60 dni to wariant powszechnie znanej „chwilówki” o średniej długości terminie spłaty. Odbiegają one od standardowych, miesięcznych kredytów, lecz często bywają połączone z ofertami 30-dniowymi. Ten rodzaj usługi oferuje wiele banków i firm pożyczkowych, które poszukują nowych sposobów na pozyskanie klientów. Strategia ta często okazuje się wyjątkowo owocna, gdyż okres dwóch miesięcy uznawany jest za optymalny czas potrzebny do uregulowania swojej sytuacji finansowej. W jakim stopniu jednak te warunki różnią się od klasycznej umowy? To leży przede wszystkim w interesie konkretnego banku, którego obowiązkiem jest poinformowanie swoich klientów o faktycznym charakterze oferty.

Wydłużenie terminu spłaty – Czy ma to sens?


 

Wiele ofert jawiących się jako pożyczka na 60 dni to tak naprawdę pożyczka miesięczna z dodatkowym wydłużeniem terminu spłaty. Nie jest to układ szczególnie opłacalny, ponieważ trzeba się liczyć z dodatkową, często niemałą opłatą za zmianę zasad usługi. Wymagana kwota jest zazwyczaj uzależniona od sumy, którą pożyczyliśmy, także im większy kredyt, tym dotkliwsza bywa jego spłata. Aby móc spać spokojnie, najlepiej jest zaciągnąć go za pośrednictwem https://akredo.pl/, które to nie tylko znacznie usprawnia i przyspiesza cały proces, ale także gwarantuje nam, że dane warunki będą dla nas przychylne.


 

Najlepsze oferty na rynku


 

Zdecydowanie bardziej opłaca się skorzystać z ofert, które z założenia przystosowane są do okresu 60 dni. W ich przypadku nie musimy liczyć się z dodatkowymi kosztami za przedłużenie terminu rat, często można także natknąć się na promocje, gdzie kredyt taki da się uzyskać praktycznie za darmo. Pożyczka na 60 dni polecana jest przede wszystkim, gdy:

  • Pilnie potrzeba małej kwoty pieniędzy
  • Chce się ustabilizować swoją sytuację majątkową
  • Potrzeba nieco więcej czasu na spłatę długu
  • Oczekuje się rozsądnego poziomu odsetek

Kluczem dla atrakcyjnej oferty jest znalezienie takiego parabanku, który ma uczciwe i klarowne podejście do swoich klientów.

Grupa Tipmedia
Podziel się: