Czwartek, 20.06.2019

Nie zapomnij o szmince

  • 23.03.2018, 08:00
  • Grupa Tipmedia
Nie zapomnij o szmince
Nie my odkryliśmy, że dobra szminka to obok diamentu, najlepszy przyjaciel kobiety. Tym bardziej kiedy lśni identycznym blaskiem. Dlatego proponujemy: kiedy wszystko idzie nie tak, zakup tego drobiazgu do makijażu usta od razu zmienia świat na lepsze. Dlatego warto pomyśleć, czy na wiosnę nie warto sprawić sobie modnego koloru, poprawiającego nie tylko nasze usta, ale i dobry humor. 

Szminka do butów

Odpowiednio dobrana szminka to również "kropka nad i" makijażu, który niezależnie od pory dnia i okazji, wymaga od każdej z nas starannego dopracowania. Kiedy już zadbałyśmy o kolor swojej cery i podkreśliłyśmy kolor oczu, nadchodzi czas na dobry kosmetyk do ust. A jest w czym wybierać, np. na stronie https://kontigo.com.pl/makijaz/kosmetyki-do-ust.html. Bogactwo barw i funkcji szminki onieśmiela nawet stylistów, a dzięki niemu dobierzesz kolor nie tylko do stylu swojego makijażu, ale np. okularów, czy butów. Cały zasób różnego rodzaju kosmetyków możesz przejrzeć także według kryteriów marki, funkcji oraz ceny. A te ostatnie, pomimo jakości i szerokich możliwości wyboru pomadki idealnej dla Ciebie, są zdecydowanie umiarkowane i na każdą kieszeń. 

Pomadka godna zakupu

Szminka XXI wieku spełnia wiele funkcji na raz - nawilża, matuje, rozjaśnia, podkreśla i nabłyszcza - do wyboru do koloru. Naszą uwagę zwróciły m.in. pomadka arganowa magnetyczna, aksamitne szminki z cyklu velvet, czy innowacyjne pomadki w płynie, których nałożenie to praktycznie jeden ruch! Ciekawą propozycję stanowi także praktyczne masełko do ust w kolorach i o smakach moreli, granatu czy deseru pana cotta. Pełną ofertę szminek możemy znaleźć np. na stronie https://kontigo.com.pl/makijaz/kosmetyki-do-ust/pomadki-do-ust.html

Połysk błyszczyku

To, co stanowi idealne wykończenie makijażu ust, to błyszczyk. Niezwykle atrakcyjną ofertę tego kosmetyku znaleźliśmy na stronie https://kontigo.com.pl/makijaz/kosmetyki-do-ust/blyszczyki-do-ust.html. Błyszczyk to drobiazg, którego użycie zajmuję sekundę, a efekt jest dokładnie taki, jak chcemy: lśniące usta, czyli naturalny lub wieczorowy błysk. Możemy tu znaleźć wszystkie kolory błyszczyków w płynie oraz w postaci delikatnego żelu, a uzyskany efekt będzie dyskretny lub np. oszałamiająco metaliczny. Błyszczyki mają także dodatkową zaletę - są małe, poręczne a dzięki dyskretnym barwom pozwalają nam na bardzo niewymuszony look. 

I choć wybór szminki wydaje się nieco bardziej zobowiązujący, to idealny błyszczyk można spokojnie podarować w prezencie mamie, przyjaciółce, czy szefowej - jego urok polega również na tym, że jest kosmetykiem uniwersalnym do makijażu ust. 

Grupa Tipmedia
Podziel się: