22 czerwca w Kinie "Zbyszek" odbyła się uroczysta Gala Zakończenia Roku Szkolnego 2025/2026. Podczas wydarzenia wyróżniono najzdolniejszych uczniów dzierżoniowskich szkół podstawowych, wręczając 7 Smoków Edukacji, 85 stypendiów naukowych, 31 artystycznych i 13 sportowych.