Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
EFL Leasing Samochodowy

EFL Leasing Samochodowy

Opis działalności

Oddział autoryzowanego partnera EFL Leasing w Kłodzku zlokalizowany przy ulicy Romualda Trauguta 9.

EFL, czyli Europejski Fundusz Leasingowy to należąca do grupy Credit Agricole marka firmy oferującej leasing samochodów osobowych i dostawczych. Firma posiada szeroką ofertę leasingu. EFL cieszy się dobrymi opiniami klientów jako tani leasing w połączeniu z wysoką jakość współpracy i elastycznością. Uznawany jest często jako najlepszy tani leasing.

W przypadku wyboru leasingu na samochód nie tylko wysokość raty ma znaczenie, ale także opłaty, elastyczność, ubezpieczenie (które jest obowiązkowe w pełnym pakiecie AC+OC w każdym leasingu)  oraz wiele innych aspektów.

Leasing uznawany jest za najtańszą i najlepszą formę finansowania zakupu samochodów dla firm ze względu na korzyści podatkowe wynikające z możliwości systematyczne wliczania raty w koszty. W normalnie funkcjonującej firmie, która posiada systematyczne nadwyżki przychodów nad kosztami leasing może okazać się lepszą formą finansowania niż zakup samochodu ze środków własnych.

Oprócz leasingu EFL oferuje również szeroki wachlarz usług finansowych dla firm – takich jak faktoring, czy wynajem długoterminowy.

 

 

 

 

Inne firmy:

TCU Ubezpeiczenia

Najlepszy Tani Leasing

Vivus Pożyczki Online

Inbank Polska Lokaty Kredyty

Bank Citi Handlowy SA


Tagi
samochod samochody finanse pieniadze inwestycje firma firmy kapital bank banki fundusze fundusz


Lokalizacja
Romualda Traugutta 9
57-300 Kłodzko
748 67 45 35
Reklama