Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Vivus Pożyczki Online

Vivus Pożyczki Online

Opis działalności

Vivus to firma oferująca szybkie pożyczki przez Internet z wieloletnim doświadczeniem na rynku pożyczek pozabankowych. Vivus udziela pożyczek bez zaświadczeń o zarobkach. Aby skorzystać z oferty pożyczki należy zarejestrować się w serwisie internetowym, a następnie wypełnić wniosek o pożyczkę na wybraną kwotę i czas spłaty z symulacji. Do złożenia wniosku potrzebne są: dowód osobisty, adres mailowy, telefon komórkowy (przyjmujący wiadomości tekstowe) oraz konto w banku prowadzącym działalność w Polsce. Trzeba być również obywatelem RP i posiadać adres zamieszkania na terytorium RP. Granice wiekowe to 22-78 lat.

Pierwsza pożyczka w Vivus jest darmowa. Dostępna jest na 30 dni dla nowych klientów, którzy nigdy wcześniej nie korzystali z pożyczek w firmie Vivus, aby mogli wypróbować system i przetestować pożyczkę w praktce.  Darmowa pożyczka Vivus  ma opinię jednej z najlepszych ofert tego typu. Wiele opinii klientów potwierdza ów fakt. Poza tym również w Internecie przeczytać liczne pozytywne recenzje i opinie w blogach, na forach i w innych niezależnych serwisach internetowych.

Przykładowe opinie:

Pożyczka Vivus  zrecenzowana na blogu finansowych oraz opinia pierwszej darmowej pożyczki w Vivus  (źródło: Antyhaczyk)  i inne promocje Vivus opsiane na blogu finansowym.

Na stronie Vivus.pl  również można przeczytać liczne opinie klientów, którzy skorzystali z oferty pożyczek w Vivus. Szczegółowe warunki promocyjnej  pierwszej darmowej pożyczki  również można przeczytać na stronie Vivus.pl.

W razie pytań pomoc i wszelkie inne informacje  można uzyskać  od konsultantów, kontaktując się  z infolinią: 221 221 227 lub 22 206 21 21 oraz online na czacie na stronie vivus.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Piątek

8:00 – 22:00

Sobota- Niedziela

8:00 – 20:00

 

Inne firmy:

TCU Ubezpeiczenia

EFL Leasing Samochdowy

Inbank Polska Lokaty Kredyty

Bank Citi Handlowy SA


Tagi
pieniadze kredyt kredyty bank banki finanse pozyczka pozyczki internet internetowe finansowe kasa firma firmy promocje promocja


Lokalizacja
17 Stycznia 56
02-146 Warszawa
221 221 227
222 062 121
Reklama