Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
TCU Ubezpieczenia Tarnowskie Góry

TCU Ubezpieczenia Tarnowskie Góry

Opis działalności

Centrum ubezpieczeń świadczące usługi z zakresu doradztwa i pośrednictwa ubezpieczeniowego.  Agencja TCU specjalizuje się w ubezpieczeniach komunikacyjnych (samochodowe AC/OC) ubezpieczeniach mienia – domów, mieszkań należących do osób prywatnych oraz lokali, biur i innych nieruchomości wchodzących w skład majątku należącego do firm, a także innych składników majątku i środków trwałych należących do przedsiębiorstw (na przykład komputerów i ogólnie sprzętu komputerowego, maszyn, urządzeń itp.)  Poza tym TCU oferuje również ubezpieczenia od odpowiedzialności  cywilnej osób prywatnych (OC w życiu prywatnym) oraz dla pracowników firm.

Poza tym ofercie naszej agencji znajdują się także ubezpieczenia dla rolników (w tym OC rolnika), ubezpieczenia turystyczne i podróżne, pakiety medyczne i wiele innych rodzajów ubezpieczenia.

TCU jako agencja ubezpieczeniowa  współpracuje z wybranymi najlepszymi towarzystwami ubezpieczeniowymi takimi jak Allianz, PZU, Warta, Ergo Hestia, Gothaer, Generali, Proama, Uniqa, Link4, AXA, Inter Risk, Compenasa i innymi. Współpracujemy z najlepszymi, sprawdzonymi  towarzystwami. Dzięki możliwości porównania wielu ofert z różnych towarzystw jesteśmy w stanie zaproponować klientowi wybrane ubezpieczenie w bardzo atrakcyjnej cenie. Sam klient nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów, za usługi płacą nam towarzystwa ubezpieczeniowe w postaci prowizji.

Zapraszamy do kontaktu z naszą Agencją Ubezpieczeń w Tarnowskich Górach – telefonicznie lub przez Internet lub na Facebooku. Jeżeli szukasz dowolnego  ubezpieczenia, pomożemy Ci znaleźć te najlepsze w najniższej możliwej cenie. Doradzimy Ci co warto jaki pakiet ubezpieczeniowy najlepiej wybrać, na co zwrócić uwagę wybierając ubezpieczenie i jak oszczędzić na składce za polisę.

 

Inne firmy:

Vivus Pożyczki Online

EFL Leasing Samochdowy

Inbank Polska Lokaty Kredyty

Bank Citi Handlowy SA


Tagi
pieniadze ubezpieczenie finanse finansowe bezpieczenstwo samochod samochodu domy mieszkania dom mieszkanie odpowiedzialnosc frima firmy


Lokalizacja
Nakielska 1-3/88 (Hala)
42-600 Tarnowskie góry
512 130 641
Reklama