Czwartek, 13.12.2018, imieniny: Dalidy, Juliusza, Łucji

PIERWSZE UROCZYSTE POSIEDZENIE RADY MIASTA W BIELAWIE

  • 21.11.2018, 15:08 (aktualizacja 21.11.2018 15:18)
PIERWSZE UROCZYSTE POSIEDZENIE RADY MIASTA W BIELAWIE
W środę 21 listopada w sali narad Urzędu Miejskiego w Bielawie odbyła się pierwsza uroczysta sesja Rady Miejskiej, podczas której radni złożyli przysięgę, a następnie w drodze tajnego głosowania wybrali przewodniczącego. Obrady na samym początku poprowadził Leszek Staszewski radny senior, najstarszy spośród wybranych.

 

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (35)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Olo
Olo 22.11.2018, 20:38
Oddałbym wszystko żeby zobaczyć minę pani N. Jak sobie przypomnę jej uśmieszek po głosowaniu w sprawie likwidacji SM to aż mi się niedobrze robi
Podpis
Podpis 22.11.2018, 19:34
Czyli Doba nie będzie teraz wpuszczana na sesje? No brawo, nie ma co, pełna klasa
D
D 23.11.2018, 07:26
Nie było doby?
Wyborca
Wyborca 22.11.2018, 14:02
A kto został rzecznikiem skoro ŁM juz nie ma?
Suweren
Suweren 22.11.2018, 11:19
Zaczęło się promowanie Hordyja... Za chwilę suweren zapyta ile to będzie kosztować, trzymamy rękę na pulsie panie redaktor... A swoją drogą prawdziwy dziennikarz poprosiłby ustepujacego burmistrza o krótkie podsumowanie... Ale czego się można spodziewać po sudeckiej?
Widz
Widz 22.11.2018, 12:15
Pan burmistrz przez 4 lata nie udzielał wypowiedzi w Telewizji Sudeckiej to i teraz się nie załapał, a swoją drogą jak się jeździ z megafonem i opowiada głupoty po mieście to też się tak kończy. Trzeba być idiotą, żeby się konfliktować przez całą swoją kadencję z lokalną telewizją.
Edek
Edek 22.11.2018, 12:47
To ta kablówka blokowala p. Łyżwę i nawet teraz nie potrafi się zachować. Dla mnie buractwo i słoma z butów
Edek od kredek
Edek od kredek 22.11.2018, 14:59
Jakoś nie zauważyłem, żeby Sudecka konfliktowała się z jakimkolwiek innym burmistrzem w regionie, a jest ich sporo. Więc może Łyżwa był konfliktowy i problematyczny. Po za tym jakoś nie widziałem na sesji Telewizji Narodowej, a to przecież ona ma obowiązek pokazywania wszystkich, bo Sudecka to prywatna firma i zrobi co chce. Wraca normalność i pewnie już nie będzie takiego kwasu jak za czasów poprzednika.
zzz
zzz 22.11.2018, 17:02
Kwas robiła sudecka bo nie mogli przeżyć że ich idol przegrał wybory i bojkotowała Łyżwę od początku kadencji. Co do prywatności, to obowiązuje ich takie samo prawo prasowe jak inne media więc nie sadź głupot bo im antyreklamę robisz
.
. 22.11.2018, 09:36
Pana Łyżwy nie można było również poprosić o parę słów do kamery? Nie wnikam w ocenę a minimalny szacunek do ustępującego burmistrza i rzetelność telewizji.
Szacunek
Szacunek 22.11.2018, 19:47
Może nie zasługuje nawet na minimalny szacunek. Mam nadzieję ,że wyjdą na światło dzienne jego sprawki ,a właściwie to sprawki Runa. Liczę na pana Hordyja ,że tak rzetelnie prześledzi dokumenty ( nawet te odręcznie bez parafek poprawiane/) ,że dowiemy się o rzeczach o których byśmy się nigdy nie dowiedzieli. Pan Runowicz zapewne nie jest zbyt zawiedziony przegraną ,bo ponoć na piczątku kadencji miał powiedzieć ,że jemu jedna kadencja wystarczy . Cokolwiek to miało znaczyć .
Wyborca
Wyborca 22.11.2018, 09:08
Panie Burmistrzu czas na wymianę dyrektorów, prezesów BARL, Straż miejska,OSIR, MZPO!!!
X
X 22.11.2018, 10:02
A dlaczego OSIRu? Jak ten dyrektor jest całkowicie apolityczny ???
Xxx
Xxx 22.11.2018, 10:06
Zapytaj się pracowników, to ci odpowiedzą, jaki on apolityczny.
ooo
ooo 22.11.2018, 10:37
Pracownicy bardzo go cenią . Super dyrektor !!!!!
Anonim
Anonim 22.11.2018, 14:25
Dowcip roku
Ddd
Ddd 22.11.2018, 10:42
Chyba sam nie wierzysz w to co piszesz.
YYY
YYY 22.11.2018, 13:21
Jak jest dobrze to trzeba sobie pogorszyć, prawda Ddd ???
yyy
yyy 22.11.2018, 13:18
Tak to już jest. Jak jest dobrze to trzeba sobie pogorszyć, prawda Ddd ?
ooo
ooo 22.11.2018, 10:49
WIDAĆ, ŻE WIELKA ZAZDROŚĆ PRZEZ CIEBIE PRZEMAWIA. Dyrektor jest spokojny , ludzki, niekonfliktowy . Aż z chęcią przychodzi się do pracy. W porównaniu z innymi dyrektorami AQuariusa wypada najlepiej . No i może jeszcze Pan Rak.
Ciekawy
Ciekawy 22.11.2018, 01:07
Jestem bardzo ciekawy kim obsadzi stanowiska Hordyj. Przed cjwila podal na fejsbuku ze odwołał zastepcow. Masyk ponoc od wcxoraj nie pracuje jak poodwoluje jeszcze prezesow i tych z inkubatorów darmozjadów to nie bedzie kim obsadzsc tych stanoiwks hahaha az tylu specjalistow w Bielawie nie znaji
Daria
Daria 22.11.2018, 07:47
Panie Burmistrzu pierwsze decyzje bardzo dobre, czekamy na następne.
Pol
Pol 22.11.2018, 01:22
Mamy nadzieje ze nie będzie bral kolesi spadochroniarzy tylko ludzi z Bielawy.
Tego oczekują jego wyborcy
Io
Io 21.11.2018, 23:16
Tylko Hordyj!!
Brawo!
Brawo! 21.11.2018, 19:41
Brawo Panie Hordyj! Powodzenia!:-)
ilicz
ilicz 21.11.2018, 18:51
Bielawianie mają bardzo dobrą pamięć, tylko niestety krótką. Żal
renia
renia 21.11.2018, 18:05
w dzierżoniowie by to nie przeszło w mieście idiotów tak ,dżwiniel na wiceburmistrza
Bielawianka
Bielawianka 22.11.2018, 22:18
Dlaczego pani Reniu obraża pani mieszkańców Bielawy? Coś nie poszło nie po pani myśli i pofolgowały pani chore emocje. Pojedź do Dzierżoniowa tam jest Pani doktor Kuczyńska. Ponoć bardzo dobry lekarz.
Bożena
Bożena 21.11.2018, 17:38
Powodzenia! Oby optymizm był na takim samym poziomie za 5 lat !
X
X 21.11.2018, 16:27
Brawo panie Andrzeju i powodzenia
Janina
Janina 21.11.2018, 16:26
Wróciła normalność do tego miasta! W końcu!
Piotr
Piotr 21.11.2018, 16:07
Małgosi vel sreberko nie było z gratulacjami ?
Xx
Xx 22.11.2018, 19:49
Za to były Agnieszki i Kasie
a
a 21.11.2018, 16:06
Super Panie Burmistrzu, szczerze, miny niektórych bezcenne.
Zenek
Zenek 21.11.2018, 15:59
Powodzenia dla nowej ekipy

Pozostałe