Poniedziałek, 10.12.2018, imieniny: Danieli, Bohdana, Julii

KTO ŚCIĄGA I ZASŁANIA BILBORDY ANDRZEJA HORDYJA?

  • 9.10.2018, 08:28 (aktualizacja 09.10.2018 08:43)
KTO ŚCIĄGA I ZASŁANIA BILBORDY ANDRZEJA HORDYJA?
KWW Andrzeja Hordyja kandydata na burmistrza Bielawy po raz kolejny stał się obiektem "brudnej" kampanii wyborczej. Bilbord zawieszony pomiędzy oknami dawnego Baru Słonecznego przy ul. Waryńskiego (za zgodą jego właściciela) został ponownie ściągnięty, a bilbord zawieszony na samochodzie ciężarowym, który stał na parkingu przy parafii Ducha Świętego w Bielawie został tak zasłonięty drugim samochodem ciężarowym, żeby nikt nie mógł zobaczyć wizerunku kandydata na burmistrza. Andrzej Hordyj kandydat na burmistrza Bielawy po raz kolejny wraz z pełnomocnikiem komitetu wyborczego złożył w bielawskim komisariacie Policji stosowne zawiadomienie o popełnieniu zaboru mienia o łącznej wartości ponad 1200 zł. Prokuratura prowadzi już śledztwo w poprzedniej sprawie i bada wszystkie wątki kradzieży. Najciekawsze jest to, że obok wisi baner kontrkandydata burmistrza Piotra Łyżwy, którego jakoś nikt nie ściągnął.

                                     

Zdjęcia (6)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (75)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Xxx
Xxx 10.10.2018, 00:25
To nie jest miejce na bilbord
Bilbord
Bilbord 9.10.2018, 23:42
Wzięli się też za bilbordy Pana Marcina Raka. Oj boją się,boją!
x
x 12.10.2018, 15:38
W którym miejscu zdieli ???
anonymous
anonymous 9.10.2018, 18:39
Sprawdźcie nowy profil na FC "Spławiony zespół " będzie się działo pozdrawiamy cyberbojówkarze zaczynamy anonymous
a idź pan w p...
a idź pan w p... 10.10.2018, 23:19
debilu jak chcesz dotrzeć do ludzi ta napisz FB . założyłeś ten profil a nie potrafisz go dobrze zareklamować
Anty Fanka TEori Spiskowych Sudeckiej
Anty Fanka TEori Spiskowych Sudeckiej 9.10.2018, 15:11
Czemu promujecie tylko tego Pana i jego teorie spiskowe. Znowu się zaczyna ustawka Sudeckiej, jak za sprzed 4 lat kiedy nie wygrał Pan Dźwiniel i była nagonka na nową władzę i leciał czarny PR. Spokojnie można was porównać do TVPIS. Ręka rękę myje. Wstyd mi że mamy takie dziennikarstwo w mieście.
Fanka logicznego myślenia
Fanka logicznego myślenia 9.10.2018, 22:12
To nie jest promowanie,raczej sympatia. Słyszała Pani o zerwaniu bilbordów innych kandydatów ? Czy 4-lata temu ,kiedy nie wygrał Dźwiniel ktoś zrywał bilbordy kandydata Łyżwy? Czyją rękę Pani myje?
gan anonim
gan anonim 10.10.2018, 14:47
Sympatia? Media powinny być bezstronne, niezależnie jakie mają poglądy bo to MEDIA. Innym kandydatów w Bielawie też sie bojkotuje, tylko nie trąbią o tym na prawo i lewo i nie płaczą jak małe dzieci.
Magda
Magda 9.10.2018, 21:28
W 100% zgadzam się z tym komentarzem. Za rządów pana D. nie wyciągali brudów a teraz kopią dołki. Zobaczymy czy jak wygra pan H. Czy będą szukać afer. Nie popieram żadnego z kandydatów ale uważam , że lokalne media nie powinny faworyzować żadnego z kandydatów . To się mija z misją TV.
Gdama
Gdama 9.10.2018, 22:25
Telewizja Sudecka nie jest telewizją bielawską ,zajmuje się całym pobliskim regionem. Wszyscy burmistrzowie sąsiednich miasteczek udzielają wywiadów,biorą udział w kampanii osobowości regionu itd. Jest ich wielu ,tylko Łyżwa i jego przyboczni są na nie. Mam pytanko . Wszyscy dookoła są fe ,a tylko Łyżwa cacy.?
xc
xc 10.10.2018, 09:09
Inni placa za to:) I tyle w temacie :)
th
th 9.10.2018, 22:56
Tylko dziwnym trafem TV Sudecka cale 4 lata (nie mogac sie pogodzic z wczesniejsza przegrana Dzwiniela ti zw.sprawdzonego zespolu) obrabiala piora Lyzwie. Nie innym burmistrzom z regionu (bo tam nie pracowal Hordyj, a raczej ktortko pracowal bo zostal zwolniony)
Ht
Ht 9.10.2018, 23:20
Jesteś pewny ,że wszędzie była kontynuacja władzy? Tylko w Bielawie się zmieniła 4 lata temu. Hordyj został zwolniony z Nowej Rudy . Czy obrabiane są pióra włodarzom z Nowej Rudy? Otóż nie! Wręcz przeciwnie . No i co mądralo? Szach-mat. Masz problem z logicznym myśleniem i wyciąganiem wniosków. Bardzo łatwo tobą manipulować i o takich wyborców Łyżwa walczy.
x
x 10.10.2018, 15:43
Nie sa obrabiane , bo po co? On tam nie startuje na burmistrza
Spiskowiec
Spiskowiec 9.10.2018, 16:50
Najgorszy TvPiS jest lepszy od szamba TvnPO.
pozdro
pozdro 10.10.2018, 14:51
Wszyscy siebie warci tak jak Sudecka Pana Dźwiniela i jego świty
a
a 9.10.2018, 18:41
TVN - Tusk Vision Network ;-)
Bielawianin
Bielawianin 9.10.2018, 13:26
Zastanawiajace jest dlaczego tylko pan Hordyj jest atakowany ,mysle ze to najmocniejszy kandydat dlatego tak sie boja o Martusi i Elku cichutko .Czyzby nie mieli szans ?
kk
kk 9.10.2018, 22:57
Bo tylko p. Hordyj caly czas placze w TV Sudeckiej ze cos mu sie stalo, wszyscy zli i caly czas krzywdza. Co tylko sie nie stanie to zaraz straszenie sadem. Czas dorosnac
Ah! I oh!
Ah! I oh! 9.10.2018, 16:12
A jak można zaufać Martusi po tym jak się zachowała startujac z list Dźwiniela,zeby przejść na stronę Łyżwy ,po czym olać Łyżwę ,stanać w opozycji do niego i wystartować na burmistrza. Mam brzydkie przypuszczenia,ze Jej zadaniem jest rozbic głosy,bo coś tam jej skapnie ( chociażby rodzina i znajomi) i w drugiej turze głosy odda na Łyżwę. Do tych myśli skłania fakt ,że jej maż nadal jest rzecznikiem Łyżwy ,co znajac podejście Łyżwy ( a właściwie Runowicza) do swoich oponentów jest nie do wyobrażenia. Prawda Martusiu? Czego to się nie robi dla kasy? A moralność? A cóż to takiego?
nn
nn 10.10.2018, 09:11
Oj cos stare informacje masz :) Popytaj poczytaj i odszczekaj !
Dzierzoniowianin
Dzierzoniowianin 9.10.2018, 13:21
Alez walka w tej Bielawie. Na noze ida. UM chyba dobrze placi...
bleeee
bleeee 9.10.2018, 13:14
Już boję się otworzyć lodówkę bo nie wiem czy nie zobaczę tam bilbordu Hordyja!!! Ktoś bez opamiętania rozwiesza to samo zdjęcie i już niedobrze się robi...
Krytyk
Krytyk 9.10.2018, 13:14
A gdzie relacja z otwarcia targowiska? Nie bylo tam Sudeckiej? Moze nie bylo czasu pomiedzy materialami na zamowienie...
TVSudecka - wiecej dziennikarstwa mniej dzi....
hi hi hi
hi hi hi 9.10.2018, 16:42
ciekawe kto o tym otwarciu wiedział jeżeli na tej hucznej imprezie było łącznie może 5-6 osób.
ha ha ha
ha ha ha 9.10.2018, 13:23
To była w Bielawie impreza roku, całość na miarę ostatniej kadencji, wielka feta, otwarcie 15 metrów dachu, który powstawał ponad pół roku i nawet nie pytam ile kosztował.
Krytyk
Krytyk 9.10.2018, 16:06
Jaka by nie byla, poinformowac wypadaloby. No chyba, ze baner wazniejszy
Obiektywny i bezstronny
Obiektywny i bezstronny 9.10.2018, 13:03
Poziom artykulu slaby, zwlaszcza puenta...
SanEpid
SanEpid 9.10.2018, 12:48
Oj trzeba powymiatać kurze i pajęczyny w urzędzie, chyba dawno nie było tam sprzątaczki.
Wizjoner
Wizjoner 9.10.2018, 12:27
Bielawski Goebbels strzela sobie samobója.Widocznie w koszmarach widzi bruk i czuje zapach porażki. Wrodzona yntelygencja i strach wymusza bezmyślne i podłe działanie. A Wielebny jak to wielebny , o niczym nie wie,nie słyszał,nie widział.
Ojeju
Ojeju 9.10.2018, 12:10
Pójdę na niego bo zrobi porządek z prezesem Tbsa.
Ojro
Ojro 9.10.2018, 11:50
Najważniejsza rzecz czy była zgoda właściciela nieruchomości - czyli stosowna uchwała wspólnoty mieszkaniowej. Właściciel wyodrębnionego lokalu może zgodzić się na baner na własnym oknie, ale nie ma uprawnień do zgadzania się lub nie na wieszanie czegokolwiek na elewacji. Kto sądzi inaczej, niech się zgłosi do mnie, na tej samej zasadzie okazyjnie sprzedam mu pałac kultury i nauki w Warszawie, a most na Wiśle dorzucę gratis.
xyz
xyz 9.10.2018, 13:24
Podpisz się, a z pewnością się zgłoszę.
Ojro
Ojro 9.10.2018, 15:14
Wystarczy nr mojego konta, jeśli jeszcze dziś przelejesz 10K$ dostaniesz dodatkowo własnoręcznie zrobiony w paincie akt własności z odciskiem łapy mojego kota.

Na jaki adres wysłać nr konta?
Mal gosia
Mal gosia 9.10.2018, 10:13
Powinny byc karane osoby za takie czyny...i skoro Piotra Łyżwy jest bilbord obok to juz wiadomo kto to czyni... i 1200 zl to mala kara... widocznie stac oplacac kary z pieniędzy miasta no przeciez nie z wlasnej kieszeni..a to sie wpisze w koszty..
Najlepiej areszt tygodniowy z publicznymi przeprosinami.
zenek
zenek 10.10.2018, 09:14
Małgosia tęskni za Rysiem Pysiem? :P
kp
kp 9.10.2018, 23:00
Mal Gosia zainwestuj w fryzjera
Pan Marek
Pan Marek 9.10.2018, 12:59
1200 zl tyle kosztowaly dwa skradzione banery, masakra czytac ze zrozumieniem
Pan Witold
Pan Witold 9.10.2018, 13:10
Dlatego muszę się mocno zastanowić na kogo oddam głos.
x
x 9.10.2018, 10:33
Za jakie czyny ? Czy powinny wisieć bilbordy , powieszone nielegalnie. To kto tu ma płacić karę ?
Anty
Anty 9.10.2018, 10:38
Nielegalnie? Przecież za zgodą właściciela tam wisiały.
to
to 9.10.2018, 23:01
to p.Lukasz jest wlascicielem calego budynku?
Dobra rada
Dobra rada 9.10.2018, 10:02
Panie Andrzeju niech Pan w trybie wyborczym poda ich do sądu ,powołując się na wyrok NSA i rozwieje wszelkie wątpliwości ucierając jednocześnie nosa tym wszystkim tchórzliwym palantom.
Mal gosia
Mal gosia 9.10.2018, 10:14
Zgadzam sie
x
x 9.10.2018, 09:48
KTO BEZ POZWOLENIA WIESZA BILBORDY ?
Y
Y 9.10.2018, 10:06
Wyraźnie napisano „ za zgodą właściciela” ! Masz problem z czytaniem ze zrozumieniem?
ko
ko 9.10.2018, 23:02
Elewacja budynku to jest czesc wspolna, a plakat nie wisial tylko w oknie tylko jest na tye wielki za wisi tez na elewacji!!!
a
a 9.10.2018, 10:35
Jakiego właściciela ?
B
B 9.10.2018, 13:31
Właściciela! Potrzebne ci imię I nazwisko ? Gdyby nie bali się Hordyja to pozwoliliby powiesić banery na budynku urzędu,ale to sa maluczcy ludzie i kieruja nimi pierwotne instynkty,byleby przetrwać. Oby ich zdziwienie było wielkie.
ko
ko 9.10.2018, 23:03
sprawdzonemu zaspolowi juz dziekujemy!!!
o
o 9.10.2018, 14:52
Kto jest tym właścicielem ?
x
x 9.10.2018, 15:12
właścicielem jest właściciel
zz
zz 9.10.2018, 17:04
Aha no to wszystko jasne ??????
Bielawa
Bielawa 9.10.2018, 09:48
Panie Hordyj czemu Pan kłamie dostał Pan pismo od zarzadcy ze jezeli Pan nie sciagnie to zostana one sciagniete przez zarzadce o jakich bojowkach piszesz i robisz Pan z ludzi idiotow a te trole na facebooku wszystko łykaja. Nie masz zgody włascicieli to nie wieszaj na nie swojej wlasnosci
Bielawianka
Bielawianka 9.10.2018, 10:20
A kim ty jesteś ,zeby zadawac pytania w imieniu Bielawy.? Z idioty nie da się po raz wtóry zrobić idioty. Tylko idiota nie potrafi czytac ze zrozumieniem. Wyraźnie napisane “ za zgoda właściciela” , a pozostałe kwestie zwiazane ze wspólnota wyraźnie rozwiazuja przepisy prawa i wyroki sadów w tym temacie. Paniał? Czy dalej będziesz tkwił w swojej grupie myślowej?
MAL GOSIA
MAL GOSIA 9.10.2018, 10:16
A niby dlaczego mialby sciagnac.skoro ma pozwolenie.od wlasciciela.... tak tylko moga pisac zazdrosnicy i prostaki
dd
dd 9.10.2018, 23:04
Mal gosia widzialas to pozwolenie?
zenek
zenek 10.10.2018, 09:16
Oj czego to Małgosia nie widziała :)
Q
Q 9.10.2018, 09:57
A masz porwierdzenie że dostał czy tak Ci powiedzieli?
Wlasciciel
Wlasciciel 9.10.2018, 10:22
Tak mam no sama pisalam... zadowolony anonim..kazdy madry obrazac anonimowo ale nie ukaze siebie bo sie noi odpowiedzialnisci..
Dagmara Aleksandrowicz
Dagmara Aleksandrowicz 9.10.2018, 11:07
Proszę zacząć od siebie, anonimowo można pisać wszystko, można obrażać, mieszać z błotem, tylko proszę pamiętać po drugiej stronie jest człowiek, który ma uczucia- a karma zawsze wraca.
Andrzej jest jedynym dobrze przygotowanym kandydatem na burmistrza, inni będą przez roku uczyli się jak być burmistrzem, a to tylko stracony czas dla nas mieszkańców.
jk
jk 9.10.2018, 23:05
p.Hordyj bul juz zastepca burmistrza i nic sensownego nie zaproponowal
Q
Q 9.10.2018, 10:34
Sama sobie napisałaś potwierdzenie dostarczenia? Gratuluje pomysłowości i współczuję za działania przestępcze. P.s. "sama" a podpisuje właściciel to on czy ona? A wytyka anonimowość innym.
Gość
Gość 9.10.2018, 09:26
Tak nie czystej gry jeszcze nie było jak żyje. A po za tym nie widzę Pana Hordyja na stołku. Narobił syfu w Nowej Rudzie teraz tu będzie robił o tym jakoś nikt nie pamięta
Wyborca
Wyborca 9.10.2018, 10:40
Napisz jakiego syfu? Chetnie poczytamy
Boelawianka
Boelawianka 9.10.2018, 10:18
A ja nie widze nikogo oprocz Pana Hordyja...reszta to karierowicze do budowania i dokonczenia domi
Gościówa
Gościówa 9.10.2018, 10:16
Byłeś w Nowej Rudzie i widziałeś ten syf, czy powtarzasz to co ktoś ci powiedział, w taki sposób można mówić o wszystkich, nie znając tak naprawdę faktów.
Widz
Widz 9.10.2018, 08:59
Tak się boją Hordyja, że wpadają w panikę i strzelają sobie w kolano bo ludzi tym bardziej zniechęcają do siebie.
zzz
zzz 9.10.2018, 09:45
Uczciwość przede wszystkim . Na takim haśle powinien opierać się burmistrz. Skoro zdejmują bilbordy to znaczy, że nie są legalnie powieszone. Pytam się , gdzie tu jest uczciwość, jak chce się za darmo wieszać bilbordy. Daje do myślenia
jj
jj 9.10.2018, 23:06
Czego oczekiwac od kandydata ktory nie potrafi rozwiesic porzadnie swoich plakatow
ona
ona 9.10.2018, 10:11
A kto powiedział że za darmo, a kto powiedział że bez pozwolenia-zgoda właściciela lokalu jest, widocznie kogoś kole w oczy ten bilbord i robi wszystko aby popsuć Andrzejowi opinię. Dlaczego nie czepiają się innych bilbordów tylko akurat tego.
hh
hh 9.10.2018, 23:09
bo inne mialy zgode a p. hordyj przez ostatnie 4 lata chodzi po bielawie i placze, zali sie na swoj los. Jak to mozliwe ze kandydat na burmistrza nie potrafi zdobyc zgody od wspolnoty????
Gal anonim.
Gal anonim. 9.10.2018, 08:57
To musiał być FANTOMAS.

Pozostałe