Sobota, 20.10.2018, imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa

NOWY ROZKŁAD JAZDY – PROSIMY PAŃSTWA O UWAGI I PROPOZYCJE

  • 4.01.2018, 12:14
NOWY ROZKŁAD JAZDY – PROSIMY PAŃSTWA O UWAGI I PROPOZYCJE
Komunikacja miejska w dotychczasowej formule funkcjonowała przez ostatnie 10 lat. Od tego czasu wiele zmieniło się w strukturze osób korzystających z komunikacji miejskiej oraz zapotrzebowaniu na nią. Zmniejszyła się ilość dzieci i młodzieży dojeżdżającej do szkół oraz ilość osób dojeżdżających takim środkiem transportu do pracy. Spowodowało to konieczność dokonania zmian w przetargu ogłoszonym na kolejne 10 lat funkcjonowania wspólnej komunikacji miejskiej.

Gmina Pieszyce dofinansowuje wspólną komunikację miejską w 50% kwotą około 1 200 000 zł rocznie, co stanowi około 10% dochodów własnych gminy. Komunikacja miejska jest tworzona z myślą o większości mieszkańców naszego miasta i na pewno, z czego zdajemy sobie sprawę, nie spełni wszystkich indywidualnych oczekiwań. Poprzednie analizy wykazały konieczność ograniczenia kursu linii nr 16 z uwagi na dublowanie kursu linii 15 i wspomniane mniejsze zainteresowanie komunikacją miejską na przełomie ostatnich 10 lat. Niemniej jednak komunikacja miejska dedykowana jest mieszkańcom i ich potrzebom, dlatego ważne jest dla nas Państwa zdanie w tym zakresie. Na podstawie przekazanych merytorycznych uwag i sugestii będziemy modyfikować rozkład jazdy poprzez opóźnienie lub przyspieszenie niektórych kursów. Czekamy na Państwa uwagi i propozycje, można je przesyłać na adres e-mail um@pieszyce.pl lub spisane zostawić w sekretariacie Urzędu Miasta i Gminy Pieszyce.

Info: Urząd Miasta i Gminy Pieszyce

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe