×
Czwartek, 18.10.2018, imieniny: Hanny, Klementyny, Łukasza

UJAWNIONO WYROBY TYTONIOWE BEZ POLSKICH ZNAKÓW AKCYZOWYCH

  • 2.10.2017, 14:00
UJAWNIONO WYROBY TYTONIOWE BEZ POLSKICH ZNAKÓW AKCYZOWYCH
Papierosy i krajankę tytoniu bez polskich znaków akcyzy skarbowej o wartości 40 .000 zł zabezpieczyli funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej we Wrocławiu-Strachowicach.

Wczoraj, tj. 01 października 2017 r., podczas działań prowadzonych na targowiskach miejskich we Wrocławiu, funkcjonariusze z Placówki SG we Wrocławiu-Strachowicach, ujawnili i zatrzymali ponad 15 tys. papierosów oraz 9 kg krajanki tytoniowej bez polskich znaków akcyzy. Wartość zabezpieczonych wyrobów akcyzowych wraz z uszczupleniami Skarbu Państwa z tytułu niezapłaconej akcyzy, wynosi niemal 40.000 zł. Handlarzom za za naruszenie przepisów kodeksu karno-skarbowego grozi wysoka grzywna.

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe