Środa, 21.02.2018, imieniny: Eleonory, Lenki, Kiejstuta

GOTOWI DO STARTU W CZECHACH

GOTOWI DO STARTU W CZECHACH P. Puchalski Rally Foto
Rally Sudety to przedostania runda Czesko-Morawskiego Pucharu Rajdowego. Na starcie zawodów w Hondzie Civic zameldują się również Mariusz Brylski i Sławomir Szpot.

Rajd odbędzie się w dniach 22 i 23 września 2017 r. W piątek zaplanowano procedury formalne oraz zapoznanie z trasą. W sobotę zawodnicy będą ścigać się na asfaltowych odcinkach specjalnych zlokalizowanych w pobliżu miejscowości Vamberk.

- Rajd to tak naprawdę dwa odcinki przejeżdżane cztery razy – dwa razy w jednym kierunku, dwa razy w drugim – informuje kierowca Mariusz Brylski. – Są to długie odcinki, każdy z nich liczy ponad siedem kilometrów. Łącznie będzie więc do pokonania blisko 60 kilometrów oesowych. I to jest właśnie atut zawodów w Czechach. Na takich odcinkach można złapać odpowiedni rytm jazdy.

„Hania” została przygotowana przez zespół BS Rally Team i przetestowana podczas 1 Wyścigu Górskiego FREZOWANIE.PRO w Rościszowie, który odbył się w niedzielę 17 września 2017 r. Mariusz, tym razem bez pilota, zameldował się na mecie na pierwszym miejscu w klasie. W poprzednim starcie u naszych południowych sąsiadów w lipcu 2017 r. podczas XVI RALLY ŽELEZNÉ HORY Mariusz i Sławek zwyciężyli w klasie A2 oraz zajęli doskonałe 12 miejsce w klasyfikacji generalnej rajdu. Jak zakończy się rywalizacja w Rally Sudety dowiemy się w sobotę 23 września w godzinach wieczornych. Śledźcie nas na bieżąco na Facebooku www.facebook.com/bsrallyteam/

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe