Piątek, 16.11.2018, imieniny: Edmunda, Marii, Marka

TARGI NOWY DOM, NOWE MIESZKANIE NA STADIONIE WROCŁAW

  • 24.08.2017, 17:16
TARGI NOWY DOM, NOWE MIESZKANIE NA STADIONIE WROCŁAW
Szukasz mieszkania? Kredytu? Urządzasz mieszkanie? Przyjdź na Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE 2-3 września, Stadion Wrocław. Wstęp Bezpłatny. W jednym miejscu: mieszkania i domy od deweloperów i… z drugiej ręki, bezpłatna pomoc kredytowa i porady architektów wnętrz i stylistów. Targi po raz szósty pod przyjaznym dachem Stadionu Wrocław organizuje Murator EXPO.

W pierwszy weekend września zapraszamy do Centrum Konferencyjno Eventowego Stadionu Wrocław na kolejną edycję targów mieszkaniowych - "Nowy Dom Nowe Mieszkanie". Na wszystkich zainteresowanych zakupem nieruchomości czekać będą deweloperzy, doradcy kredytowi oraz banki i eksperci w Centrum Bezpłatnych Porad.

Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE w jednym miejscu i czasie gwarantują dostęp do aktualnej oferty mieszkań i niezbędnej wiedzy potrzebnej przy bezpiecznym zakupie własnego M. Ekspozycję wystawców dopełnia bogaty program edukacyjny i rozbudowane Centrum Porad, w którym goście mogą korzystać z indywidualnych, bezpłatnych konsultacji. Osoby zainteresowane mieszkaniami z rynku wtórnego będą mogły porozmawiać ze specjalistami z Centrum Rynku Wtórnego. Doradcy z Dolnośląskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami i Zarządców Nieruchomości – DOSPON.

Każdy z odwiedzających znajdzie lokum i kredyt dostosowane do swoich potrzeb. Funkcjonować będą punkty: porady finansowe, podatki, prawo, zakup mieszkania na rynku wtórnym, wycena nieruchomości, remont i budowa domu, wynajem, architektura wnętrz i stylizacja. Nie do przecenienia są warsztaty i porady odnoszące się do umów deweloperskich w praktyce: korzyści, ryzyko i pułapki stosowane przez deweloperów, zagadnień prawnych dotyczących ksiąg wieczystych, czy spółdzielczych praw do lokalu i praw odrębnej własności lokalu. Dyżurujący architekci wnętrz i styliści będą oferować wszechstronną pomoc w podejmowaniu decyzji o wyglądzie mieszkań i domów w zgodzie z potrzebami funkcjonalnymi i estetycznymi. Przy pomocy projektantów wnętrz odwiedzający targi zaaranżują własny dom czy mieszkanie, dostosują do własnych potrzeb mieszkanie od dewelopera, przebudują mieszkanie z rynku wtórnego. Poznają też zasady urządzania małych mieszkań i będą mogli dowiedzieć się jak stworzyć wnętrze mieszkania lub domu, tak aby było dopasowane do indywidualnych potrzeb, co mówi plan mieszkania, a o co trzeba zapytać dewelopera planując własne M,  jak uniknąć błędów przy projektowaniu własnego mieszkania oraz jak obliczyć koszty wykończenia mieszkania w stanie deweloperskim. Szczególnej uwadze polecane są spotkania ze specjalistami od finansów: pierwszy kredyt hipoteczny - użyteczne kompendium dla każdego, czym się kierować przy wyborze kredytu hipotecznego? Jak wybrać dla siebie najlepsze rozwiązanie i uniknąć problemów - praktyczne porady przy ubieganiu się o kredyt.

Popyt na nieruchomości wciąż jest bardzo duży, ale duża jest też podaż, więc firmy starają się wyróżniać swoje inwestycje w każdy możliwy sposób. Na Targach Nowy DOM Nowe MIESZKANIE zawsze istnieje możliwość zakupu nieruchomości na specjalnych, korzystnych warunkach, Targom towarzyszą też unikalne oferty wystawców przygotowywane z myślą o odwiedzających. Wielu deweloperów czeka z rozpoczęciem sprzedaży mieszkań w nowych inwestycjach właśnie do targów, a inwestycje już zrealizowane sprzedawane są na targach z istotnymi rabatami lub dodatkowym wyposażeniem. Niższe ceny, bonusy w postaci garażu w cenie, balkonu lub innego pomieszczenia, wykończenie pod klucz, wyposażenie AGD, aranżacja wnętrza i wiele innych – każdy znajdzie coś dla siebie. Oferujący prześcigają się w opracowywaniu strategii promocyjnych. Swoją ofertę zaprezentuje blisko 100 wystawców, w tym firmy, które dotychczas w targach udziału nie brały m.in.: Omega Buildings, DPI Malachit, Salwirak, Vast Bouw, DP Deweloper, Osiedle Lutynia.

 

Wrzesień, czyli koniec wakacji i początek roku szkolnego to doskonały czas na zakup mieszkania. Tym lepszy, że 22 lipca (ze sporym opóźnieniem) wdrożone zostały zapisy unijnej dyrektywy MCD, która wprowadza lepszą ochronę konsumentów zaciągających kredyt na mieszkanie i gwarantuje m.in.: prawo do rezygnacji z podpisanej umowy (14 dni od jej zawarcia), daje możliwość wcześniejszej spłaty bez dodatkowych opłat (prowizja za wcześniejszą spłatę tylko przez 3 lata) a co najważniejsze w przypadku braku spłaty kredytu, to klient, a nie bank sprzedaje nieruchomość. Warto więc odwiedzić targi, wybrać mieszkanie i rozpocząć procedurę kredytową. Na targach zainteresowani mogą zbadać swoją zdolność kredytową i dowiedzieć się gdzie i jak otrzymać kredyt „szyty na miarę”. Na kredytobiorców czekają m.in.: PLCG, Doradza.pl, Notus, Platinium EYE czy Murator Finanse.

 

Która dzielnica Wrocławia jest obecnie najatrakcyjniejsza?

Wady i zalety poszczególnych dzielnic stolicy Dolnego Śląska przybliża badanie przeprowadzone przez serwis Otodom we współpracy z OLX i agencją badawczą PBS. Na jego podstawie powstał Ranking Dzielnic Otodom. Jak wypadły w nim poszczególne części Wrocławia?

Ponad 140 000 mieszkańców Polski, w tym 3170 wrocławian odpowiedziało nam na pytania dotyczące różnych aspektów życia w ich otoczeniu. Najbardziej podstawowe brzmiało: “na ile prawdopodobne, że poleciłbyś znajomym mieszkanie w Twojej okolicy?”. Na podstawie odpowiedzi określiliśmy wskaźnik NPS (ang. Net Promoter Score), czyli współczynnik rekomendacji.

Najchętniej polecaną dzielnicą Wrocławia okazały się Krzyki (21 punktów w skali od -100 do 100), ale tylko niewiele gorzej oceniono Fabryczną (17 punktów). W tym zestawieniu najgorzej wypadło Stare Miasto (-9 punktów), a w środku stawki uplasowały się Psie Pole (6 punktów) i Śródmieście (0 punktów). Najchętniej odwiedzane przez turystów dzielnice centralne według wrocławian wcale nie są najbardziej atrakcyjnymi miejscami do zamieszkania.

Co ciekawe, Krzyki, które otrzymały najwyższy współczynnik rekomendacji, nie wygrały żadnej innej kategorii Rankingu Dzielnic Otodom. Drugie miejsce zajęły pod względem bezpieczeństwa, przyjaznych i uprzejmych sąsiadów, zadowolenia z cen towarów i usług oraz w kategorii “zadbana okolica”, oceniającej m. in. pracę służb komunalnych. W środku stawki znalazły się pod względem czystości, dostępności terenów zielonych, wygody zakupów i możliwości ciekawego spędzania wolnego czasu. W żadnej z badanych kategorii Krzyki nie były ostatnie. Przedostatnie, czwarte miejsce zajęły pod względem łatwości dojazdów i infrastruktury dla dzieci.

Na podstawie wyników można stwierdzić, że wysoki wskaźnik poleceń mieszkańcy Krzyków oparli bardziej na atmosferze między mieszkańcami i poczuciu bezpieczeństwa, niż innych aspektach życia.

Aż w połowie z 10 szczegółowych kategorii najwyżej uplasowała się dzielnica Fabryczna. Mieszkańcy tej dzielnicy wyżej, niż inni wrocławianie ocenili: dostępność terenów zielonych, infrastrukturę dla dzieci, ceny towarów i usług, służby komunalne, oraz... własnych sąsiadów. Za najbezpieczniejszą i najczystszą dzielnicę wrocławianie uznali Psie Pole. Stare Miasto wygrało w kategoriach związanych z czasem wolnym oraz lokalną ofertą handlową. Najlepiej skomunikowaną dzielnicą rankingu okazało się natomiast Śródmieście. Jak wynika z Rankingu Dzielnic Otodom, łatwość dojazdów to jedna z niewielu zalet tej części Wrocławia. Śródmieście zajęło ostatnie miejsce pod względem cen, służb komunalnych, sympatii do sąsiadów oraz czystości. W 3 kategoriach ostatnie miejsce zajęło Psie Pole, a były to: komunikacja, wygoda zakupów i dostępność infrastruktury dla dzieci.

Źródło: otodom.pl (partner Targów Mieszkaniowych Nowy DOM Nowe MIESZKANIE)

 

Stadion Wrocław to doskonałe miejsce dla tego rodzaju przedsięwzięcia: nowoczesne, dobrze skomunikowane z miastem, a co najważniejsze, w którym pracują przyjaźni ludzie. Z przyjemnością wracam jesienią mówi  Magdalena Izdebska, Dyrektor Targów Mieszkaniowych Murator EXPO. Zaangażowanie zespołu Stadionu Wrocław w Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE oraz profesjonalna obsługa i wysoki poziom usług niewątpliwie korzystnie wpływają na wizerunek Targów Mieszkaniowych Murator EXPO.

Targi wpisały się na stałe w kalendarz imprez organizowanych w naszym Centrum Konferencyjno Eventowym. Patrząc na listę wystawców, z których wielu realizuje swoje inwestycje w niedalekim sąsiedztwie naszego obiektu nabywcy wielu mieszkań pokazywanych na wrześniowej edycji Targów to przyszli interesariusze Stadionu Wrocław – podkreśla Piotr Nowicki, dyrektor ds. marketingu i rzecznik prasowy. Stąd miło nam, że kolejna impreza z tego cyklu odbędzie się na naszym obiekcie i  cieszy nas, że targi cały czas uatrakcyjniają swoją ofertę.

 

Targi Nowy Dom Nowe Mieszkanie

2 i 3 września (sobota-niedziela) w godzinach: 10.00-17.00

Wjazd: brama B(od al. Śląskiej), wejścia: bramy od ul. Lotniczej i Królewieckiej, wejście W3

WSTĘP WOLNY

 

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe