Niedziela, 27.05.2018, imieniny: Amandy, Jana, Juliana

DWA W JEDNYM, CZYLI DNI MIASTA I PREZENTACJE GOSPODARCZE

DWA W JEDNYM, CZYLI DNI MIASTA I PREZENTACJE GOSPODARCZE
W tym roku nietypowo Dzierżoniów będzie obchodzić święto miasta – wspólnie z 23. Dzierżoniowskimi Prezentacjami. Podkreśli to szczególny, jubileuszowy charakter obchodów 40. Dni Dzierżoniowa. Do wygrania jest skoda, a czas umilać będą uczestnikom koncerty gwiazd, takich jak Sound'n'Grace, Mesajah, Poparzeni Kawą trzy czy Kombii. Zapraszamy w ostatni majowy weekend 27 i 28 maja na teren dzierżoniowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Dla przedsiębiorców prezentacje gospodarcze to wyjątkowa szansa, by pokazać się klientom, którzy przyjdą poznać ofertę gospodarczą regionu. Stoiska zarezerwowało ponad 40 wystawców. 

Dynamika na scenie
Prezentacjom towarzyszyć będzie bogata oferta kulturalna i konkurs na Smoka Biznesu. Na scenie pojawi się w sobotę Sound'n'Grace. Grupa ta nie jest klasycznym chórem gospel, zarówno pod względem repertuaru, jak i wizerunku scenicznego – koncertuje nie tylko w świątyniach, ale i w klubach jazzowych, rockowych, w centrach artystycznych oraz na scenach prestiżowych teatrów. Występy Sound'n'Grace są pełne emocji, wspólnego śpiewu, tańca i pozytywnej energii. 

Nie zabraknie jej także na występie Mesayah, czyli Manuela Rengifo Diaz (hit: „Każdego dnia”), jednego z twórców polskiej sceny reggae, sięgającego chętnie po dancehall i hip-hop.
Niedzielny program tradycyjnie rozpoczną prezentacje naszych najmłodszych artystów z przedszkoli, szkół i DOK-u. Potem czekają nas atrakcje sportowe - FamilyFIT by Nat - pokazowy trening ogólnorozwojowy, który poprowadzi Natalia Twardowska. 

Przed emocjami związanymi z wieczornym losowaniem nagród czeka nas jeszcze koncert zespołu Poparzeni Kawą Trzy. Wojciech Jagielski, Jacek Kret, Roman Osica, Krzysztof Zasada, Krzysztof Tomaszewski, Marian Hilla, Mariusz Gierszewski i Rafał Bryndal zaproponują nam energetyczną mieszankę ska, rocka, punku i swingu. Warto usłyszeć utwory „Byłaś dla mnie wszystkim” czy „Okrutna, zła i podła” na żywo. 

Emocje loterii
Po tym występie dowiemy się, które numery losów okazały się zwycięskie i kto zostanie szczęśliwym posiadaczem skody i 4 rowerów turystycznych. Losowanie odbędzie się na scenie w obecności publiczności.

Zwieńczeniem wieczoru 28 maja będzie koncert grupy Kombii, czyli kultowego duetu Grzegorz Skawiński i Waldemar Tkaczyk na scenie występującego razem już 40 lat.

Telewizja Sudecka
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ach
ach 17.05.2017, 15:52
gosPOdarka w/g bula
Były oficer Wojskowych Służb Informacyjnych i były prezes słynnej fundacji Pro Civili Krzysztof W. trafił do aresztu. Jak informuje RMF FM żołnierz WSI podejrzany jest o gigantyczne wyłudzenia w sprawie SKOK Wołomin. W. miał brać udział w zorganizowanej grupie przestępczej, która wyłudzała olbrzymie kredyty z wołomińskiej SKOK. Współpracował on z innym byłym oficerem WSI Piotrem P., który także zasiadał we władzach fundacji Pro Civili. Łączna suma jaką wyłudziła grupa byłych żołnierzy “długiego ramienia Moskwy” to 1 mld 100 mln złotych.

Źródło: teFakty.pl http://tefakty.pl/2017/05/16/komorowski-w-opalach-byly-zolnierz-wsi-i-prezes-fundacji-pro-civili-aresztowany/
ggggggggggggggg
ggggggggggggggg 17.05.2017, 13:12
dlaczego nie postawicie jakiegoś porządnego auta do wygrania np. Volvo czy Audi tylko jakies małe miejskie góówno>???

Pozostałe