Wtorek, 20.03.2018, imieniny: Joachima, Kiry, Maurycego

GÓRY SOWIE SZCZĘŚLIWE DLA B-S RALLY TEAM

GÓRY SOWIE SZCZĘŚLIWE DLA B-S RALLY TEAM Paweł Wawrzyn
1 Rajd Gór Sowich z bazą w Pieszycach był bardzo udany dla załogi Mariusz Brylski / Sławomir Szpot (Honda Civic 1.6 Vti). Załoga B-S Rally Team po zaciętej walce zajęła 1 miejsce w klasie 4 zwyciężając o 6,7 s.

Zawodnicy mieli do pokonania dwa odcinki specjale zlokalizowane w Górach Sowich. Były to klasyki znane z Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski: Kamionki - Przełęcz Jugowska i Przełęcz Woliborska – Jodłownik. W sumie blisko 40 km oesowych.

 

 

- Rywalizacja była bardzo zacięta, a warunki niepewne i zdradliwe. Gdy na dole w parku maszyn było sucho, nad górami przeszło oberwane chmury. To diametralnie zmieniło warunki rywalizacjiopowiada kierowca – Mariusz Brylski. – Niesamowitym przeżyciem okazała się próba w Jodłowniku, którą po raz pierwszy jechaliśmy w dół. Mieliśmy trochę problemów z wyjeżdżającym przodem, ale poradziliśmy sobie z tym całkiem dobrze. Świetnie spisały się także hamulce.

- To był piękny rajd, bardzo szybki i dobrze zorganizowanypodsumowuje pilot Mariusza - Sławomir Szpot.Dzięki wygranej po dwóch eliminacjach Amatorskiego Rajdowego Pucharu Ziemi Zachodniej zajmujemy drugie miejsce w klasyfikacji klasy 4. To mobilizuje nas do szybkiej jazdy podczas kolejnych rund, które przed nami. Dziękujemy naszym sponsorom i partnerom, że możemy liczyć na ich wsparcie.

Teraz czas na chwilę odpoczynku przed następnymi rajdami i na przegląd samochodu, aby podczas kolejnych zmagań był równie niezawodny, jak w miniony weekend. Kolejny start teamu B-S Rally Team zaplanowano na sierpień, podczas 3 eliminacji ARPZZ 2017.

B-S Rally Team

Telewizja Sudecka
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

della
della 16.05.2017, 12:41
dlaczego zawodnicy jezdza takimi trupami?

Pozostałe