Sobota, 16.12.2017, imieniny: Albiny, Sebastiana, Zdzisławy

KIEROWNIK Z BIELAWSKIEGO MAGISTRATU SKAZANY PRAWOMOCNYM WYROKIEM SĄDU

KIEROWNIK Z BIELAWSKIEGO MAGISTRATU SKAZANY PRAWOMOCNYM WYROKIEM SĄDU
O sprawie informowaliśmy Państwa już w lutym ubiegłego roku, kiedy to Tadeusz P. kierownik jednego z referatów w Urzędzie Miejskim w Bielawie, zasiadł na ławie oskarżonych w dzierżoniowskim sądzie karnym. Osoba ta pozwoliła sobie na niewybredne oraz kłamliwe komentarze na naszej stronie internetowej pod adresem innej osoby. Okazało się, że Tadeusz P. w wyniku przeprowadzonej 20 kwietnia 2017 roku w Sądzie Okręgowym rozprawy sądowej, zgodnie z art. 212 Kodeksu Karnego został uznany winnym zarzucanych mu czynów. W ramach wymierzonej w wyroku kary orzeczono wobec niego sankcje finansowe. Jednak największą dolegliwością dla niego będzie utrata możliwości pełnienia funkcji publicznych, w tym pracy na dotychczas zajmowanym stanowisku. Wyrok jest prawomocny. Pytanie, czy i jak szybko któraś z gminnych spółek przytuli skazańca. Z pewnością będziemy o tym Państwa informować.

                    

Telewizja Sudecka
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Propagandystaprądowy
Propagandystaprądowy 23.04.2017, 17:08
Miałem urlop jutro napisz hehe
To boli?
To boli? 22.04.2017, 12:37
Coś się jednak stało że główny propagandysta zaniemówił.Może sam obawia się podobnych problemów za swoje kłamstwa.
Precz z idiotami
Precz z idiotami 21.04.2017, 14:56
I dobrze, że sąd ukarał za takie zachowanie. Jak widać ilość negatywnych i kłamliwych komentarzy na tym portalu zdecydowanie się zmniejszyła. To pokazuje, że kara skutecznie działa na idiotów.
o
o 21.04.2017, 00:49
Karma wraca panie vice
Cierpliwy
Cierpliwy 20.04.2017, 22:17
Czekajmy na wyroki kolejnych runomatołków bezmyślnie wykonujących cyniczne i podłe polecenia swojego mocodawcy.Brnijcie urzędasy w to łajno dalej wraz z popierającymi to bezradnymi radnymi.Mocodawca wam to wynagrodzi.
PIS
PIS 24.04.2017, 08:04
Tak się boicie Runowicza bo odciął was o kasy z UM bardzo dobrze teraz zobaczycie jak pracują uczciwi obywatele zakasać rękawy a nie kwiczeć na tym śmiesznym portalu
HaHaHaHa
HaHaHaHa 24.04.2017, 12:33
Rujnowicz to faktycznie uosobienie uczciwości i wszelkich cnót !!!!!!
Ygh
Ygh 24.04.2017, 10:54
Oho,urzędas przyszedł do "pracy".
Faktycznie ,wszyscy się boją Runowicza.
wazne
wazne 22.04.2017, 14:22
SĄD NAJWYŻSZY - wydawcy portali muszą natychmiast usuwać ze stron hejterskie wpisy, bo jeśli później nie udowodnią, że nie wiedzieli o nich – będą przegrywać sprawy z osobami, które zostały obrażone.
Yyy
Yyy 22.04.2017, 14:46
Proszę podać ,które to orzeczenie Sądu Najwyższego???Bo takiego nie znam.
Kamil-aa
Kamil-aa 20.04.2017, 22:16
Moze w TBS znajdzie robote. Tam pasowalby do zespołu
Nie dziwi nic
Nie dziwi nic 20.04.2017, 22:07
Tadziu a trzeba było pić? Pijesz nie pisz, piszesz głupoty to teraz popłyniesz finansowo, a papugi kosztują i pracę trzeba poszukać, chyba, że Runej załatwi gdzieś u kogoś, ale kto takiego jak Ty zatrudni do siebie to ja nie wiem.
Zorro
Zorro 20.04.2017, 22:04
Ufam, że ciąg dalszy nastąpi: kierowniczka referatu na kilka tygodni, prezes na kilka miesięcy,a teraz karne zwolnienie
Brawo, tak powinno się karać za kłamstwa
Brawo, tak powinno się karać za kłamstwa 20.04.2017, 21:58
Kolejni tez niebawem zostaną odpowiednio docenieni kwestia czasu, brawo za konsekwencję trzeba takich piętnować za swoje zachowania i karać przykładnie.
Robert
Robert 20.04.2017, 21:49
Będzie mógł pracowac bo to prywatka. Adam co z tym prądem?
Ha ha ha
Ha ha ha 20.04.2017, 21:26
Tadziu to se ne wrati!
Hi H Hi
Hi H Hi 24.04.2017, 01:17
Dla Tadzia se wrati !!!
PUP zaprasza
PUP zaprasza 20.04.2017, 21:16
Urzad nie jest miejscem pracy dla ludzi z wyrokiem.

Pozostałe