Sobota, 26.05.2018, imieniny: Eweliny, Jana, Pawła

NOWE LOGO DZIERŻONIOWA

NOWE LOGO DZIERŻONIOWA
Od dziś miasto ma nowe logo i identyfikację wizualną. Nowe oznaczenie wyróżnia lekkość, optymizm i uniwersalność. Modernizacja wizerunku to znak zmian zachodzących w Dzierżoniowie.

Nowe logo miasta opiera się na napisie, w którym litera „D” stylizowana jest na uśmiechniętą twarz. Dopełnieniem tego znaku graficznego jest slogan „Dzierżoniów nastraja pozytywnie”. 

 Wykorzystana kolorystyka, symbolika i dobór kroju pisma nawiązują do związku z tradycją produkcji radioodbiorników oraz pozytywną energią towarzyszącą rozwojowi miasta.

Nowe logo będzie stopniowo wprowadzane w materiałach drukowanych oraz na wszystkich wykorzystywanych do tej pory nośnikach. Sukcesywnie będzie również wymieniane oznakowanie w przestrzeni miejskiej. Stare logo będzie można jeszcze zobaczyć w niektórych materiałach do wyczerpania zapasów. Wprowadzeniu nowego oznaczenia towarzyszyć będzie również kampania outdoorowa oraz szereg działań mających na celu zaangażowanie mieszkańców we wspólne tworzenie i poszukiwanie w Dzierżoniowie miejsc i wydarzeń, które nastrajają pozytywnie.

Telewizja Sudecka
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

graphicDesigner
graphicDesigner 15.03.2017, 20:08
I co to mówi o Dzierżoniowie? Że jakim jest miastem? Tożsame z czym jest? Niestety mówi tylko, że puszcza wszystkim oczko. W oderwane od reszty fontu, Claim zrobiony darmowym. Ciekaw jestem jaki był budżet za te "cudo".
bezkakakasku
bezkakakasku 15.03.2017, 09:40
projektant chyba za długo w LG pracował ;-)

Pozostałe