Sobota, 26.05.2018, imieniny: Eweliny, Jana, Pawła

KOSZTOWNY ŻART PODRÓŻNEGO

KOSZTOWNY ŻART PODRÓŻNEGO
500 zł mandatu kosztował żart pasażera, który zamierzał odlecieć wczoraj z wrocławskiego lotniska Strachowice do Doncaster. 19-letni podróżny podczas kontroli bezpieczeństwa powiedział, że ma bombę.

19-latek z Dolnego Śląska podczas kontroli bezpieczeństwa prowadzonej przez pracowników Straży Ochrony Lotniska żartował, że posiada bombę i materiały wybuchowe. Pracownicy SOL powiadomili o zdarzeniu funkcjonariuszy z Placówki Straży Granicznej we Wrocławiu – Strachowicach. Pasażera i jego bagaż sprawdzono pod kątem pirotechnicznym i nie stwierdzono żadnych niebezpiecznych przedmiotów lub materiałów.

Mimo, że mężczyzna – pouczony o konsekwencjach takich oświadczeń – przeprosił za niefortunny żart, funkcjonariusze Straży Granicznej nałożyli na niego mandat w wysokości 500 złotych. Kapitan samolotu, którym 19-latek miał odlecieć do Doncaster nie zgodził się na zabranie dowcipnego podróżnego na pokład samolotu.

Przypominamy, że funkcjonariusze Straży Granicznej po otrzymaniu informacji o zagrożeniu, nawet przekazanej w formie żartu, dla zapewnienia bezpieczeństwa podejmują szereg czynności sprawdzających.

Telewizja Sudecka
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

drozdek
drozdek 23.12.2016, 17:25
hahah XD
slon
slon 23.12.2016, 15:42
Mial bombę bo się na***

Pozostałe