Poniedziałek, 19.03.2018, imieniny: Aleksandryny, Józefa, Nicety

PODEJRZANA O ZABÓJSTWO ARESZTOWANA

PODEJRZANA O ZABÓJSTWO ARESZTOWANA
Kara nawet dożywotniego więzienia grozić może kobiecie zatrzymanej przez policjantów z powiatu świdnickiego, a podejrzanej o zabójstwo swojego męża. 58-latka, która usłyszała już zarzuty w tej sprawie, decyzją sądu została tymczasowo aresztowana na 3 miesiące.

Świebodziccy policjanci zatrzymali 58-letnią kobietę, podejrzaną o  zabójstwo swojego męża.  Jak ustalili funkcjonariusze do zdarzenia doszło podczas  awantury domowej w jednym z mieszkań na terenie Świebodzic. Miedzy partnerami wywiązała się kłótnia, podczas której kobieta ugodziła swojego 58-letniego męża nożem w klatkę piersiową. Na miejscu czynności przeprowadziła policyjna grupa dochodzeniowo – śledcza. Uczestniczył w nich również prokurator.

Po zatrzymaniu podejrzanej okazało się, że 58-latka jest nietrzeźwa. Przeprowadzone badanie wykazało u niej 2 promile alkoholu w organizmie. Zatrzymana kobieta już usłyszała zarzut  zabójstwa. Sąd na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego w tej sprawie podjął decyzję o jej tymczasowym aresztowaniu na okres 3 miesięcy.

Przypomnijmy, że za zabójstwo w świetle kodeksu karnego może grozić kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

 

Źródło: KPP w Świdnicy
podkom. Agata Oleśkiewicz
Telewizja Sudecka
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

zccrp
zccrp 3.03.2016, 07:43
Może ją katował i kobieta nie wytrzymała.

Pozostałe