Wtorek, 16.01.2018, imieniny: Mascelego, Walerii, Włodzimierza

TAJEMNICZA POSTAĆ W PODZIEMIACH "RIESE"

TAJEMNICZA POSTAĆ W PODZIEMIACH "RIESE"
Podczas wyprawy eksploracyjnej do sztolni Soboń zarejestrowano na nagraniu wideo dziwną postać przebiegającą w głębi tunelu.

Czy film ten to mistyfikacja? A może podziemia "RIESE" kryją jeszcze więcej tajemnic niż wszystkim się wydaje? Te pytania mogą na zawsze pozostać bez odpowiedzi...

Na facebook-owym profilu grupy eksploracyjnej czytamy:

"Podczas wczorajszej wyprawy do jednego z kompleksów wchodzących w skład RIESE natknęliśmy się na takie dziwne stworzenie. Musiało się ukryć gdzieś w czeluściach sztolni, ponieważ później już nigdzie na nie nie natrafiliśmy.

Podejrzany tylko wydaje się fakt, ze nasz ponton uległ przedziurawieniu...

Macie pomysły, co to mogło być?"

 

 

Facebookowy profil "Skarby i podziemia Gór Sowich"

Całość relacji z wyprawy dostępna poniżej:

 

 

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (36)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

mag41
mag41 13.01.2018, 01:02
Bin Laden
explorator71
explorator71 19.04.2016, 20:59
kompletne bzdury !!!
jh
jh 12.04.2016, 02:25
ciemnogród...
pucek
pucek 29.02.2016, 22:32
Nagranie jest prawdziwe, bo w miejscu gdzie przebiegało to coś unosi się kurz. Chyba że grafik komputerowy jest bardzo dokładny. Mogło to być również wyreżyserowane, ktoś się przebrał i real gotowy. A wszystko to wpływy D. Kwietnia......
Elfuego
Elfuego 17.02.2016, 23:05
pierwsze slysze zeby strop Akermana ocieplal obiekty ;d
Dariusz K.
Dariusz K. 17.02.2016, 21:14
Jarecki? :)
danuta
danuta 16.02.2016, 18:56
Kompeks Riese kryje wiele tajemnic . Czego tam nie było , co sie tam działo , jakich tam eksperymentow Niemcy dokonywali , jakie stwory tam żyły (potworzone z ówczesngo In vitro ) . Kobiety byly zmuszane do kontaktow seksualnych z TYM CZYMS .
Poszukajcie w necie .Mi jeszcze włosy dęba stają na wspomnienie tej ohydnej historii.
Bilbo Baggins
Bilbo Baggins 14.02.2016, 18:49
Gollum! Moria! A więc pociąg ze złotem Wrocławia istnieje!
Judok
Judok 13.02.2016, 11:14
Zwykły emigrant w drodze do niemiec
TomajX
TomajX 13.02.2016, 02:34
a moze to Gollum ??? :D
bandziorek
bandziorek 12.02.2016, 18:28
jak w tym filmie zejście ;D
Pierdoly
Pierdoly 12.02.2016, 16:38
A ja tam ..... widzę...
ja
ja 12.02.2016, 08:27
Na moje to człowiek koń demolka
Kolos
Kolos 12.02.2016, 05:16
To była niewielka istota dwunożna, tyle widać. Szkoda, że cały czas nie oświetlali tunelu z przodu.
Wit
Wit 14.07.2016, 21:13
Jak nie wielka to Jarek K
Hades
Hades 12.02.2016, 02:21
Borsuk albo lis!
miras
miras 12.02.2016, 00:17
Descent 3
Stan
Stan 12.02.2016, 00:02
Jak w tym filmie Zejście z tymi laskami, uważajcie.
HPT
HPT 11.02.2016, 22:11
Sławne hybrydy-wilkołaki Darka K. :-)
Luki
Luki 11.02.2016, 21:38
Jeśli to było coś co ma nogi musiało zostawić jakieś ślady, prawda? Sprawdziliście?
Grzegorz "bormann"
Grzegorz "bormann" 11.02.2016, 20:07
Witam, Soboń piękny obiekt, figurkę po zniszczeniu przez Darka K. skleiła moja żona w sierpniu 2015... Fajny materiał ale proszę więcej poczytać o Riese i będzie git ;-)
Pozdrawiam
Bormann

Pozostałe