Sobota, 18.11.2017, imieniny: Klaudyny, Romana, Tomasza

DOBRO DZIECI CZY PRAWA EKONOMII?

DOBRO DZIECI CZY PRAWA EKONOMII?
19 stycznia we wtorek na sali gimnastycznej przy Zespole Szkół Publicznych w Grodziszczu, odbyło się spotkanie pracowników placówki, rodziców uczniów oraz mieszkaców z wójtem Gminy Stoszowice Pawłem Gancarzem. Zebranie dotyczyło projektu reoorganizacji funkcjonowania szkoły i zmian za tym idących.

 

Zbigniew Kukiełka
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

OJ,OJ
OJ,OJ 22.01.2016, 12:30
Baaaaaaaaaardzo DOBRA ZMIANA:):).Będzie ich cała masa. Bądżcie zwarci i gotowi. Najmocniej trzeba zewrzeć tylną część ciała ,bo może boleć ,oj boleć.
ares
ares 22.01.2016, 11:18
to kodeks pracy przewiduje 40 godziny w tygodniu! to dlaczego tyle nie pracują? a ,co będzie robił nauczyciel w 2017r w pierwszej klasie? ,gdy nie będzie ,żadnego ucznia! a 2018 to juz bedzie w drugiej klasie itd tzw luka...jesli mówicie ,że chodzi o dzieci...? to jak np.pierwszo klasista ,drugo....słyszy różne chamskie odzywki róznego rodzaju teksty od gimnazjalisty...to jest dobrze? to tworzy się patologia...gimnazjum ,powino być osobno!!! a w Grodziszczu przedszkole i szkoło...ale nie gimnazjum...wiadomo ,że to nauczyciele bronią się ,bo gdzie znajdą prac??? co np. może robić polonistka??? LIKWIDOWAĆ!!!
kłos
kłos 21.01.2016, 21:37
Ten co się troszczy o miejsca pracy, je jednocześnie likwidując. Ta miejmy piękną, wyremontowaną gminę, kosztem straty pracy przez ludzi i bliskiego domowi miejsca nauki przez przedszkolaków i gimnazjalistów. Tym się powinny związki zawodowe zająć!!! Poza tym nauczyciele to nie klasa luksusowa w przeciwieństwie do wójta mało zarabiają a dużo pracują, w szkole stowarzyszeniowej pracuję się na Kodeks Pracy a nie Kartę Nauczyciela tak jak w państwowej...
WG
WG 21.01.2016, 21:13
Zlikwidować i tyle a emeryci na emeryture niech sobie pójdą:-P
klimas
klimas 21.01.2016, 20:44
Nie popieram likwidacji gimnazjów jako pomysłu na uzdrowienie szkolnictwa. Ale jestem za tym pomysłem ze względu na to ze nauczyciele byli najbardziej popierająca grupą zawodową PiS blisko 60 % nauczycieli poparło tą partie w ostatnich wyborach. Mają dobrze i jeszcze im mało, zamiast poszanować to co jest to niech maja zmiany na ,,lepsze" zlikwidują gimnazja pójdą na bezrobocie i taki będzie tego cwaniactwa finał. A za 4 lat Nowoczesna dojdzie do władzy i zlikwidują kartę nauczyciela. Brawo podwójny strzał w nogę.
a
a 21.01.2016, 19:25
boją się o swoje stołki i nic więcej! likwidować i nie uginać się!
komitet likwidacji gminy
komitet likwidacji gminy 21.01.2016, 22:37
jesteś nie normalny pisząc takie głupoty człowieku lecz się na taką głupotę nie ma lekarstwa choć byś całą aptekę zżarł
d