Poniedziałek, 20.11.2017, imieniny: Anatola, Edyty, Rafała

SUDECKIE KRYSZTAŁY 2014 ZA NAMI

  • 10.11.2014, 20:21
  • admin TVS
SUDECKIE KRYSZTAŁY 2014 ZA NAMI
Już po raz trzeci 7 listopada w Zamku na Skale w Trzebieszowicach odbyła się gala finałowa Plebiscytu Gospodarczego Sudeckie Kryształy 2014.
Już po raz trzeci 7 listopada w Zamku na Skale w Trzebieszowicach odbyła się gala finałowa Plebiscytu Gospodarczego Sudeckie Kryształy 2014. 

admin TVS
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (37)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Gość
Gość 14.11.2014, 20:48
Łubu dubu, łubu dubu, niech nam żyje prezes naszego klubu. Niech żyje nam! To mówiłam ja, bardzo zadowolony widz TVS. Teraz lepiej, Panie Adamie?
Gość
Gość 14.11.2014, 19:25
Wypowiedzi broniące wyniki pseudo referendum świadczą o zakompleksieniu wypowiadających się. Jeżeli traktują to jako istotne dla mieszkańców wydarzenie , sami siebie oszukują. To ma służyć samej TV- sudeckiej i układom które ona wspiera i kreuje. Jak mówi przysłowie , kto ma media ten ma władzę.
Gość
Gość 14.11.2014, 17:51
Może firma sobie radzi ale widocznie Ty jesteś sfrustrowany i masz spore kompleksy skoro tak ociekasz jadem i wyładowujesz swoje negatywne emocje na necie.
Gość
Gość 14.11.2014, 12:55
Żółć zalewa, dobre sobie hehehe Sudeckie kryształy prestiżowa nagroada buhehe. Moja firma świetnie sobie radzi na rynku europejskim i w dupie mam was obroncyy Adasia Pachury który jest marionetka Ryśka
Gość
Gość 14.11.2014, 12:04
Czytać jak żółć zalewa bezsilnych nieudaczników... Bezcenne :-))))
Gość
Gość 14.11.2014, 11:48
Restauracja Kameleon śmiech na sali, jadłodajnia w sudeckich kryształach Pachura kogo ty wybierasz, kolesiostwo straszne!
Gość
Gość 13.11.2014, 18:58
Powyższą wypowiedzią niechcący potwierdziłeś , że wy niki plebiscytu można powiesić na GWOŻDZIU w KIBLU, a nie kreować jako coś znaczącego i obiektywnego.
Gość
Gość 13.11.2014, 10:19
Ja tam widzę w Telewizji Sudeckiej reklamy i z prawej i z lewej strony i Łyżwa i Grzebieluch i Dźwiniel, Kucharski, Piorun, więc o co wam chodzi?
Gość
Gość 13.11.2014, 08:46
A kto powiedział, że TVS chce uchodzić za wiarygodne źródło informacji? To jest biznes jak każdy inny i twarde prawa ekonomii tu rządzą. Kto płaci ten dostaje to co chce. I wszystko by grało gdyby płacił ze swoich i w ramach limitów ustalonych w ordynacji wyborczej. Uczciwi jak zawsze w łeb dostaną. Take Polske nam Wałęsa wywalczył. Sam oczywiście.
Gość
Gość 13.11.2014, 08:38
Ktoś powyżej napisał , że kto z zawodowcami trzyma ten wygrywa. Czyli TV-sudecka działa jak "zawodowcy " z czasów KOMUNY. Wtedy była również TRYBUNA LUDU i ona kreowała " prawdę". Skutki tego odczuwamy do dzisiaj. Jak widać niekurzy nie wyzbyli się metod stosowanych w minionej niechlubnej epoce , a chcieli by uchodzić za wiarygodne żródło informacji. Za czasów PRL-u. też byli sterujący " ZAWODOWCAMI".
Podatnik
Podatnik 13.11.2014, 08:37
Trzyma i płaci. Z publicznych pieniędzy dodajmy. Przyjdzie czas na rozliczenia. Wszystko co zakryte będzie odkryte - jak oznajmia Pismo.
Gość
Gość 12.11.2014, 22:39
Bo kto z zawodowcami trzyma ten wygrywa
Gość
Gość 12.11.2014, 21:24
TV -sudecka dobra w organizowaniu imprezy i " dobra" niestety w złym znaczeniu tego słowa, bo manipulowała i lobbowała swojego wybranka. Takie podejście odbiera niestety wiarygodność TV-Sudeckiej.
P.S.
P.S. 12.11.2014, 21:06
Udane logo.
Były kolega
Były kolega 12.11.2014, 21:04
A ja doceniam profesjonalizm i zręczność Organizatora. Wiem jakie to skomplikowane przedsięwzięcie wymagające dużej wyobraźni, polotu, umiejętności pozyskiwania sponsorów. Kto nie wierzy niech spróbuje zorganizować cokolwiek. Począwszy od pomysłu, pieniędzy, doboru wykonawców, wartkiego scenariusza i wreszcie sprawnego przeprowadzenia całości. Szczerze gratuluję Adam, mimo wszystko.
Gość
Gość 12.11.2014, 15:35
Dojdzie do tego , że regionami zaczną nazywać gminy , a imprezy gminne i wręczane wyróżnienia nazywać REGIONALNYMI. Ten plebiscyt obejmuje okręg wyborczy i nic wspólnego z regionem nie ma.
Gość
Gość 12.11.2014, 15:35
Dojdzie do tego , że regionami zaczną nazywać gminy , a imprezy gminne i wręczane wyróżnienia nazywać REGIONALNYMI. Ten plebiscyt obejmuje okręg wyborczy i nic wspólnego z regionem nie ma.
Gość
Gość 12.11.2014, 15:06
Fajna impreza. Trochę brakuje sportowców. Czyli promocji sportu wśród młodzieży.
Gość
Gość 12.11.2014, 15:05
Fajna impreza. Trochę brakuje sportowców. Czyli promocji sportu wśród młodzieży.
Gość
Gość 12.11.2014, 13:54
Raczej Bielawa górą!!!

Pozostałe